Nikon Imaging | Lietuva | Europe

11-07-2017

Greitesnis. Tikslesnis. Geresnis. Naujasis kintamojo židinio teleobjektyvas AF-P NIKKOR 70–300 mm ED VR.

Amsterdamas, Nyderlandai, 2017 m. liepos 11 d. Nikon suteikia galimybę sporto, laukinės gamtos ir kelionių fotografams fiksuoti tobulesnius teleobjektyvo kadrus, kai fotoaparatas laikomas rankose, naudojant naująjį AF-P NIKKOR 70–300mm f/4.5-5.6E ED VR. Dėl greitesnio AF veikimo ir SPORT VR režimo objektyvas susikoncentruoja į veiksmą išlaikydamas ryškumą. Jo konstrukcija lengvesnė ir atspari oro sąlygoms, todėl jį galima neštis bet kur.

Nuo laimėtojo išraiškos iki skrendančių paukščių – naujausia šio viso kadro kintamojo židinio teleobjektyvo versija fiksuoja išskirtines nuotraukas ir įrašo išskirtinius filmus. Kadangi tai yra AF-P NIKKOR objektyvas, jis turi Nikon žingsninį variklį, kuris sufokusuoja objektus dar greičiau ir dar tyliau. Virpesių mažinimo (VR) sistema dabar greitesnė, tylesnė ir efektyvesnė. Be to, šis objektyvas taip pat turi SPORT VR režimą, perimtą iš profesionalams skirtų Nikon objektyvų. Jį itin mėgsta fotografai, fiksuojantys veiksmus, o SPORT VR režimas suteikia jiems galimybę tiksliai sekti greitai judančius objektus – net jei jie tai daro nenuspėjamai. Dar viena papildoma iš profesionalams skirtų Nikon objektyvų perimta savybė yra elektromagnetinė diafragma, užtikrinanti tikslią ekspoziciją, kai fotografuojama pasirinkus didelį kadrų skaičių. Be to, yra A/M ir M/A fokusavimo režimo jungikliai, kurie suteikia galimybę kontroliuoti rankinį fokusavimo valdymą tiesiog pasukant fokusavimo žiedą. Mėgstamiausia sporto fotografų parinktis – M/A režimas – suteikia galimybę perjunginėti beveik be jokios delsos. A/M fokusavimo režimas ne toks jautrus, kad būtų išvengta atsitiktinio rankinio režimo perjungimo.

Nikon Europe produktų rinkodaros vadovas Dirkas Jasperas (Dirk Jasper) teigia: „Naujasis objektyvas AF-P 70–300 mm atveria daugybę telefotografijos galimybių, kai fotografuojama fotoaparatą laikant rankose. Nikon išlaiko tradiciją integruoti pasiteisinusias profesionalams skirtas technologijas į už prieinamesnę kainą parduodamus objektyvus, ir šis naujasis kintamojo židinio objektyvas yra naujausias tokių tradicijų tęsėjas. Sunkiomis sąlygomis dirbantys fotografai neabejotinai pajus skirtumą dėl tokių profesionalams skirtų savybių kaip SPORT VR režimas ir M/A rankinio fokusavimo valdymas“.

Reikšmingas patobulinimas — naujos AF-P NIKKOR 70–300mm f/4.5-5.6E ED VR savybės

Didesnis universalumas: šis 70–300 mm kintamojo židinio teleobjektyvas (105–450 mm, kai naudojamas su Nikon DX formato SLR) pasižymi mažiausiu 1,2 m fokusavimo atstumu pasirinkus bet kokią priartinimo nuostatą ir 0,25 k. didžiausiu atkūrimo santykiu.
AF-P žingsninis variklis: užtikrina itin spartų ir itin tylų automatinį fokusavimą. Suteikia galimybę įrašyti filmuotą medžiagą beveik be jokio triukšmo.
Pažangi virpesių mažinimo (VR) technologija: leidžia fotografuoti pasirinkus iki 4,5 padėties lėtesnį užrakto greitį , nei nenaudojant VR¹.
SPORT VR režimas: užtikrina stabilesnį vaizdą vaizdo ieškiklyje – tai naudinga fotografuojant itin greitai judančius veiksmus arba sukant fotoaparatą.
Oro sąlygoms atspari konstrukcija: kiekviena judanti objektyvo cilindro dalis užsandarinta, kad apsaugotų nuo dulkių ir vandens lašelių.
Elektromagnetinė devynių elementų diafragma: užtikrina nuoseklų automatinį ekspozicijų valdymą, net fotografuojant serijas dideliu greičiu. Suapvalinti diafragmos elementai suteikia galimybę kurti natūraliai atrodantį suliejimo efektą.
Nepriekaištingas valdymas: A/M ir M/A fokusavimo režimo jungikliai. Fokusavimo ir priartinimo žiedai turi dangą su įkartomis, kuri užtikrina, kad laikysite objektyvą tvirtai.

¹ Pagal CIPA standartus.