01-10-2015

Nikon nustato kitas gaires pristatydama žiūronus 7x50CF WP GLOBAL COMPASS

Amsterdamas, Nyderlandai, 2015 m. spalio 1 d. Nikon malonu pranešti apie kitą profesionalios Nikon jūrinių optikos prietaisų kartą – itin konkurencingus žiūronus 7x50CF WP GLOBAL COMPASS.

Patobulinus legendinį esamą kompaso ir žiūronų derinį, naudojant šiuolaikinę tikslumo technologiją, naujieji žiūronai 7x50CF WP GLOBAL COMPASS pasižymi globaliai suderintu kompasu, suteikiančiu galimybę tiksliai patvirtinti kryptis, nepriklausomai nuo to, kur Jūs bebūtumėte, tiek Šiaurės, tiek Pietų pusrutuliuose.

Visos techninės savybės, tarp jų vandeniui atspari ir patikima Porro prizmės konstrukcija, didelis stebėjimo patogumas ir moderni optinė sistema, pasižymi ta pačia legendine kokybe, kaip ir esamo Nikon modelio 7x50CF WP Compass žiūronai.

Kaip ir jo gerai žinomas pirmtakas, žiūronai 7x50CF WP GLOBAL COMPASS išsiskiria ryškiu vaizdu dėl savo daugiasluoksne danga padengto objektyvo, 50 mm objektyvo skersmens ir plataus regėjimo lauko.

Tikra pasaulinio lygio kokybė nebūtinai turi kainuoti milijonus; šie išskirtiniai ir labai profesionalūs jūrinės optikos prietaisai pasižymi patraukliu kainos ir kokybės santykiu. Be to, nemokamai pateikiamas praktiškas ir naudingas dirželis, kuris apsaugo žiūronus 7x50CF WP GLOBAL COMPASS nuo paskendimo.

Globaliai suderintas kompasas yra originalaus „Suunto“ dizaino. „Suunto“ buvo įsteigta 1936 metais, kai Suomijos orientacininkas ir inžinierius Tuomas Vohlonenas išrado skysčiu pripildyto kompaso masinės gamybos metodą. Nuo tada „Suunto“ yra sportinių laikrodžių, nardymo kompiuterių ir sportinių instrumentų, kuriuos naudoja nuotykių mėgėjai visame pasaulyje, projektavimo ir naujovių lyderė.

Pagrindinės savybės:

• 7 k. didinimo jūrinis standartas su plačiu, stabiliu vaizdu kitiems laivams, plūdurams ir tiltų skaičiui sekti netgi audringuose vandenyse
• Įmontuotas kompasas su apšvietimu ir skale matmenims ar atstumams matuoti, jeigu žinote vieną vertę
• Platus regėjimo laukas
• Greita, lengva naudoti centrinio fokusavimo sistema
• Atsparus drėgmei (iki 1 m 5 minutes) ir rasojimui, su žiediniais tarpikliais ir pripildytas azoto dujų
• Ilgo atstumo iki akies dizainas užtikrina, kad regėjimo laukas bus aiškus net ir nešiojantiems akinius
• Daugiasluoksne danga padengtas objektyvas ryškiam vaizdui
• Apsauginė smūgiams atspari guminė danga – suimama tvirtai ir patogiai
• Pridedamas nemokamas neskęstantis dirželis
• Galima naudoti su trikoju kartu su pasirenkamu trikojo adapteriu TRA-2 arba TRA-3