2015-02-10

NERKITE GILIAI IR KOPKITE AUKŠTAI SU NAUJAISIAIS VANDENIUI NEPRALAIDŽIAIS COOLPIX FOTOAPARATAIS

Amsterdamas, Nyderlandai, 2015 m. vasario 10 d. Šiandien Nikon pristatė du naujus vandeniui nepralaidžius fotoaparatus: ekstremalioms sąlygoms pritaikytą COOLPIX AW130 ir universalų COOLPIX S33. Šiais fotoaparatais visas pramogas lauke ir saulės šviesoje lengvai įamžinsite stulbinančiose nuotraukose ir „Full HD“ filmuose.

16 megapikselių COOLPIX AW130 puikiai tinka jūsų aktyviam gyvenimo būdui. Pasiimkite šį fotoaparatą su savimi, kad ir kur keliautumėte – jis veikia net iki 30 metrų po vandeniu¹, o būtent į tokį gylį galima panerti gavus patyrusių nardytojų atviruose vandenyse „Advanced Open Water“ sertifikatą. Be to, jis atsparus –10 °C šalčiui, dulkėms ir smūgiams net numetus iš 2 m aukščio². Šiame fotoaparate yra NFC³ technologija ir integruotas „Wi-Fi“ ryšys⁴, todėl akimirksniu galėsite pasidalyti įspūdžiais ir nuotraukomis su kitais tiesiog priglaudę fotoaparatą prie NFC palaikančio³ išmaniojo įrenginio arba paliesdami specialųjį „Wi-Fi“⁴ mygtuką.

Šviesiu plačiakampiu 24 mm f/2,8 objektyvu užfiksuosite įspūdingus kadrus po vandeniu arba naktį, o naudodamiesi spartaus optinio priartinimo 5 k. galimybėmis ir priartinimo 10 k. funkcija Dynamic Fine Zoom⁵ lengvai fotografuosite stambiu planu ir ant žemės, ir po vandeniu. Visą veiksmą galite įamžinti nepriekaištingos kokybės „Full HD“ filmuose (1080/60i) su stereofoniniu garsu, kuriuose vaizdo suliejimas sumažintas iki minimumo, nes efektyvi VR (virpesių mažinimo) funkcija kompensuoja fotoaparato drebėjimą filmuojant sparčiai kintantį vaizdą arba priartinant. Integruotos GPS ir GLONASS palydovinės sistemos padeda užregistruoti informaciją apie kelionių maršrutus, o fotografavimo vietos bus įrašytos kartu su vaizdais gerokai greičiau ir nurodant tikslesnes ilgumos ir platumos koordinates. Integruotame pasaulio žemėlapyje galima įrašyti iki 30 vietų bei duomenis apie aukštį virš jūros lygio arba gylį.

13 megapikselių COOLPIX S33 padeda įamžinti nuostabias atostogų ir kasdienio gyvenimo akimirkas. Nepaprastai tvirtas ir paprastas naudoti – tai puikus pasirinkimas išsiruošus net ir į ekstremalią kelionę. Fotografuokite po vandeniu iki 10 m gylyje¹ arba fotografuokite žmones po vandeniu net nepanirę, naudodami veidų aptikimo po vandeniu funkciją. Jis atsparus smūgiams numetus iš 1,5 m aukščio⁶, taip pat –10 °C šalčiui ir dulkėms, todėl galite jį pasiimti su savimi, kad ir kur keliautumėte.

Įrašykite „Full HD“ kokybės šeimos filmus arba šventes su draugais vieno mygtuko palietimu ir būkite arčiau veiksmo naudodami 3 k. optiškai priartinantį objektyvą, be to, optinį priartinimą galima padidinti iki 6 k., naudojant funkciją Dynamic Fine Zoom⁵. Suaugusiesiems ir vaikams skirti meniu reiškia, kad nereikia specialaus fotoaparato vaikams, nes šiuo fotoaparatu galės naudotis visi šeimos nariai. Scenos režimai padeda išrinkti tinkamiausius nustatymus pasirinkus fotografavimo situaciją, o integruota objekto aptikimo AF funkcija greitai ir tiksliai aptinka fotografuojamą objektą, todėl kadrai visada bus ryškūs ir aiškūs. Smagu tai, kad galima rinktis iš įvairių ryškių fotoaparato korpuso spalvų.

Šiandien pristatydama naujuosius fotoaparatus Nikon Europe COOLPIX produktų vadybininkė Inesa Bernardes (Ines Bernardes) sakė:

„COOLPIX AW130 pritaikytas ekstremalioms sąlygoms, todėl jis gerokai tvirtesnis už jūsų įprastą, kasdien naudojamą fotoaparatą. Nesvarbu, ar fotografuojate mieste, ar giliai po vandeniu¹, ar aukštai kalnuose, galėsite mėgautis puikia vaizdo kokybe. Be to, naudodami integruotas „Wi-Fi“⁴ ir NFC³ technologijas galėsite iškart pasidalyti įspūdžiais su draugais ir šeimos nariais, kad ir kur būtumėte. Visi jūsų nuotykiai bus užfiksuoti puikios kokybės nuotraukose ir ryškiuose „Full HD“ filmuose.

Mūsų tvirtą naująjį COOLPIX S33 fotoaparatą patogu nešiotis, todėl galėsite lengvai įamžinti ir kelionių, ir kasdienio įvairiapusio gyvenimo akimirkas. Jei visas veiksmas vyksta po vandeniu¹, galite fotografuoti net nepanirę. Šis fotoaparatas žavi paprastumu, nes suaugusiesiems ir vaikams skirti meniu leis kiekvienam užfiksuoti puikių kadrų. Kad ir koks aktyvus jūsų gyvenimo būdas, šis fotoaparatas gali atlaikyti daug ką.“

COOLPIX AW130 puikiai tinka bet kokiam aktyviam gyvenimo būdui. Šiuo patikimu fotoaparatu paprasta naudotis po vandeniu¹ net 30 m gylyje ir aukštai kalnuose esant –10 °C šalčiui. Veiksminio valdymo mygtuku lengva pasiekti pagrindinius nustatymus tiesiog papurčius fotoaparatą, o itin efektyvi VR funkcija užtikrina ryškius kadrus ir nepriekaištingos kokybės filmus, kad ir koks nelygus būtų žemės paviršius. Šis fotoaparatas atsparus smūgiams net numetus iš 2 m aukščio², jis taip pat atsparus dulkėms, todėl tikrai tinka aktyviam gyvenimo būdui, o ryškus ir stilingas dizainas leis jaustis puikiai ir fotografuojant mieste.

Mėgaujatės atostogomis prie baseino ar ruošiatės nerti į vandenyną? COOLPIX S33 jaučiasi kaip žuvis vandenyje¹. Galite fotografuoti iki 10 m gylyje arba fotografuoti net nepanirę, naudodami veidų aptikimo po vandeniu funkciją. Su šiuo fotoaparatu galite keliauti visur, nes jis atsparus dulkėms, smūgiams numetus iš 1,5 m aukščio⁶ ir net –10 °C šalčiui. O jei šeimai tiesiog namuose reikia tvirto fotoaparato, tai kaip tik tai, ko jums reikia.

Kad ir kur keliautumėte, COOLPIX AW130 padeda palaikyti ryšį su kitais. Iš karto pasidalykite įspūdžiais paspausdami specialųjį „Wi-Fi“⁴ mygtuką arba priglausdami fotoaparatą prie NFC palaikančio³ įrenginio. Išskirtinę vaizdo kokybę užtikrina jautrus 16 megapikselių vaizdo jutiklis ir puikus plačiakampis 5 k. optiškai priartinantis 24 mm f/2,8 objektyvas, prireikus optinį priartinimą galima padidinti iki 10 k. naudojant funkciją Dynamic Fine Zoom⁵. Palietę mygtuką filmuokite itin kokybiškus „Full HD“ filmus ir lengvai kurkite įspūdingus 10 sek. trukmės laiko intervalo filmus. Paprasta komponuoti kadrus ir filmuoti naudojant didelį 7,5 cm (3,0 col.) 921 tūkst. taškų OLED ekraną, nes viską matysite aiškiai net ir tiesioginėje saulės šviesoje arba po vandeniu.

COOLPIX S33 patogu laikyti tiek vaikui, tiek suaugusiajam, todėl net ir patys jauniausieji ir tie, kurie retai laiko fotoaparatą rankose, pagaus nuostabių kadrų. Naudojantis suaugusiesiems ir vaikams skirtais meniu fotoaparatą paprasta valdyti, be to, scenos režimai pasiūlo optimaliausius nustatymus pagal fotografavimo situaciją. Objektyvo 3 k. optinio priartinimo funkciją galima praplėsti iki 6 k. naudojant Dynamic Fine Zoom⁵, todėl galėsite užfiksuoti tobulas veido išraiškas, o filmuoti pradedama vos palietus vieną mygtuką, todėl lengva pereiti nuo fotografavimo prie „Full HD“ kokybės filmų filmavimo.

COOLPIX AW130 pagrindinių ypatybių suvestinė

• Nepralaidus vandeniui iki 30 m gylyje: nerkite taip giliai, kaip galima gavus nardymo atviruose vandenyse „Advanced Open Water“ sertifikatą¹, net nenaudodami specialaus korpuso.

• Atsparus ekstremalioms sąlygoms: šis fotoaparatas gali ištverti daug – jis atsparus smūgiams numetus iš 2 m aukščio², dulkėms ir iki –10 °C šalčiui.

• NFC ir „Wi-Fi“ ryšio technologijos: iškart pasidalykite įspūdžiais su kitais priglausdami fotoaparatą prie NFC palaikančio³ išmaniojo įrenginio arba paspausdami „Wi-Fi“⁴ mygtuką.

• 5 k. optiškai priartinantis NIKKOR objektyvas: 24 mm f/2,8 objektyvas turi 5 k. optinio priartinimo funkciją, be to, optinį priartinimą galima išplėsti iki 10 k. naudojant funkciją Dynamic Fine Zoom⁵, tad tikrai nenusivilsite fotografuodami po vandeniu.

• Integruotos GPS ir GLONASS technologijos: greičiau įrašykite informaciją apie nuotraukų fotografavimo vietą ir užfiksuokite tikslesnius platumos ir ilgumos duomenis.

• 16 megapikselių CMOS vaizdo jutiklis su foniniu apšvietimu: užtikrinamas nepriekaištingas veikimas, vaizdų ryškumas ir mažas triukšmo lygis, net fotografuojant po vandeniu ar esant prastam apšvietimui.

• Itin efektyvus VR (virpesių mažinimas): kompensuoja fotoaparato drebėjimą, kai tenka fotografuoti sparčiai kintantį vaizdą arba priartinus, todėl gaunami ryškesni kadrai.

• Laiko intervalo filmas: kurkite įspūdingus 10 sek. trukmės laiko intervalo filmus tiesiog pasirinkdami nufotografuotą sceną.

COOLPIX S33 pagrindinių ypatybių suvestinė

• Tvirtas ir patikimas: pasiimkite jį su savimi bet kur: jis atsparus dulkėms, vandeniui¹ iki 10 m gylio, šalčiui iki –10 °C ir smūgiams, numetus iš 1,5 m aukščio⁶.

• 13 megapikselių CMOS jutiklis: didelis megapikselių skaičius užtikrina vaizdų ryškumą ir detalumą, todėl nuotraukos atrodys puikiai net jas padidinus.

• Suaugusiesiems ir vaikams skirti meniu: pateikiamas numatytasis vaikams skirtas meniu, bet jį paprasta perjungti į suaugusiesiems skirtą meniu, todėl visi šeimos nariai galės lengvai naudotis šiuo fotoaparatu.

• 3 k. optiškai priartinantis NIKKOR objektyvas: fiksuokite šypsenas ar juokingas veido išraiškas naudodami plačiakampį 3 k. optiškai priartinantį objektyvą, optinį priartinimą galėsite išplėsti iki 6 k. naudodami funkciją Dynamic Fine Zoom⁵.

• „Full HD“ filmai: paspausdami specialųjį filmavimo mygtuką, kad ir kur būtumėte, įamžinkite įspūdžius puikios kokybės „Full HD“ filmuose (1080/30p).

• Veidų aptikimo po vandeniu funkcija: veidų aptikimo technologija automatiškai aptinka veidus ir atleidžia užraktą, todėl galite fotografuoti po vandeniu ir likti sausi.

• Patogu laikyti: fotoaparatą patogu laikyti ir juo sukurti puikių nuotraukų net ir jauniesiems fotografams, be to, apsaugos nuo ištrynimo funkcija neleis netyčia ištrinti nuotraukų.

¹ Fotoaparatas atitinka JIS/IEC 8 klasės (IPX8) nepralaidumo vandeniui ir IEC/JIS 6 klasės (IP6X) atsparumo dulkėms reikalavimus.
² Nikon atlikto testo (numetant fotoaparatą iš 210 cm (7 pėd.) aukščio ant 5 cm (2 col.) storio faneros lakšto) rezultatai atitinka „MIL-STD 810F Method 516.5-Shock“ standartą.
³ Artimojo lauko ryšio (NFC) technologija veikia naudojant suderinamus „Android™“ („Android 4.0“ ir naujesnės versijos) išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Norint naudoti šią funkciją reikia įdiegti Nikon programą Wireless Mobile Utility ir nustatyti vaizdų perkėlimą.
⁴ Išmaniajame įrenginyje turi būti įdiegta Nikon programa Wireless Mobile Utility (suderinama su „iOS“ ir „Android™“).
⁵ Didinimas taikant Dynamic Fine Zoom apskaičiuotas optiškai priartinus iš maksimaliai plataus kampo.
⁶ Nikon atlikto testo (numetant fotoaparatą iš 1,5 m (5 pėd.) aukščio ant 5 cm (2 col.) storio faneros lakšto) rezultatai atitinka „MIL-STD 810F Method 516.5-Shock“ standartą.