2015 m. sausio 14 d.

NAUJUOSIUS COOLPIX FOTOAPARATUS PAPRASTA NAUDOTI, JIE STILINGI IR TEIKIANTYS GALIMYBĘ BENDRAUTI

Amsterdamas, Nyderlandai, 2015 m. sausio 14 d. COOLPIX kompaktiškų fotoaparatų seriją Nikon šiandien papildė dar trimis modeliais: mėgstantiems bendrauti skirtu COOLPIX S3700 su patogiomis „Wi-Fi“¹ ir NFC² turinio bendrinimo funkcijomis, dailiu nedideliu ir patogiu nešiotis 20 megapikselių COOLPIX S2900, su kuriuo visada jausitės stilingai, bei 16 megapikselių COOLPIX L31, su kuriuo visiškai nesunkiai gausite puikius rezultatus.

Jei įsigysite 20 megapikselių COOLPIX S3700, bendrauti galėsite kaip niekad patogiai: fotoaparate veikia „Wi-Fi“¹ ir NFC² technologijos, todėl norint bendrinti aukštos kokybės nuotraukas tereikia priglausti fotoaparatą prie išmaniojo įrenginio. Galėdami 8 k. optiškai priartinti arba naudodami priartinimo 16 k. funkciją Dynamic Fine Zoom³ be vargo įamžinsite svarbiausius įvykius nuotraukose arba HD filmuose. Fotografuokite vos prireikus, nesibaimindami, kad išseko akumuliatorius – jis tikrai ilgai naudojamas. Be to, drąsiai kurkite asmenukes ir grupinius portretus, nes pritaikę efektingojo retušavimo funkciją tikrai galėsite pasigirti puikiomis nuotraukomis!

Fotografuodami 20 megapikselių COOLPIX S2900 visada atrodysite stilingai. Jis lengvai telpa į kišenę ar rankinę, siūlomas įvairių spalvų pasirinkimas, be to, jį lengva naudoti. Jei norite fotografuoti iš arti, pritraukite vaizdą pasitelkę optinio priartinimo 5 k. funkciją, kurią galima išplėsti iki 10 k. priartinančios Dynamic Fine Zoom³, o scenos automatinio pasirinkimo režimu ryškių vaizdų pavyks užfiksuoti mygtuko palietimu – tinkamiausi nustatymai bus parinkti už jus. Filmuokite šeimos šventes ir mėgaukitės HD filmais arba nustatykite panoramos režimą ir užfiksuokite nuostabių vaizdų.

Sukurti puikių nuotraukų bus visiškai nesunku, jei turėsite 16 megapikselių COOLPIX L31: jį paprasta naudoti, jis patikimas ir nebrangus, be to, tikrai nustebins gautu rezultatu. 5 k. optiškai priartinę sukursite tobulų portretų, o norėdami baigti fotografuoti ir pradėti filmuoti, tiesiog palieskite mygtuką ir vaizdas bus įrašytas HD filmo formatu. Fotoaparato siūlomi specialieji efektai leis pasireikšti kūrybingumui, be to, su juo nekils problemų keliaujant, nes prireikus AA dydžio akumuliatorių, galėsite įsigyti juos bet kurioje šalyje.

Štai kaip Inesa Bernard (Ines Bernardes), Nikon Europe COOLPIX prekių vadybininkė, šiandien pristatė naujuosius modelius: „Jei mėgstate pasidalyti įspūdžiais, kasdien randate ką nufotografuoti arba tiesiog norite įamžinti pobūvių su šeima ir draugais akimirkas, rinkitės kurį nors iš naujųjų COOLPIX. Jie dailūs ir stilingi, išsiskiriantys veiksmingomis funkcijomis, tad fotografuoti bus vieni juokai, o puikios kokybės nuotraukos visada džiugins. Šie fotoaparatai gali tapti nepamainomais jūsų partneriais.“

Jei nenorite atsilikti nuo šiuolaikinių mados tendencijų ir stengiatės vis pasirodyti socialiniuose tinkluose, dailusis COOLPIX S3700 – kaip tik jums. Jis puikiai atrodo, kokybiškai fotografuoja ir leidžia akimirksniu be jokio vargo pasidalyti nuotraukomis – tereikia priglausti fotoaparatą prie NFC palaikančio² išmaniojo įrenginio. Be to, jei prireiktų perkelti vaizdus, sumontuotas ir specialusis „Wi-Fi“¹ mygtukas, todėl visada ir visur galėsite skelbti nuotraukas.

COOLPIX S3700 ir COOLPIX S2900 sumontuoti 20 megapikselių, o COOLPIX L31 – 16 megapikselių CCD vaizdo jutikliai. Didelis visų fotoaparatų jutiklių megapikselių skaičius užtikrina vaizdų ryškumą ir detalumą – nuotraukos atrodys puikiai net padidinus.

Socialinių tinklų mėgėjams tinkamas COOLPIX S3700 yra 8 k. optiškai priartinantis ir siūlantis priartinimo 16 k. funkciją Dynamic Fine Zoom³. Su COOLPIX S2900 galima optiškai priartinti 5 k., o pasirinkus Dynamic Fine Zoom³ – 10 k. COOLPIX L31 leidžia 5 k. optiškai priartinti. Dabar kaip niekad paprasta iš arti fiksuoti veidus, komponuoti grupinius kadrus ar akimirksniu įamžinti svarbų epizodą.

Galbūt daili fotoaparatų išvaizdai ir ryškios spalvos sudaro klaidingą įspūdį? Galite neabejoti – ryškių nuotraukų ir filmų kūrimas – viena iš svarbiausių naujiesiems COOLPIX tenkančių užduočių. Fotografavimo ir filmavimo režimai kaitaliojami labai lengvai, todėl visada pavyks užfiksuoti nuostabiausius kadrus. Daugiau neteks gailėtis pražiopsojus svarbiausias pobūvių su draugais ir šeima akimirkas!

COOLPIX S3700

- Integruotos „Wi-Fi“ ir NFC technologijos: bendrinkite nuotraukas ir filmus su NFC palaikančiu² išmaniuoju įrenginiu tiesiog palietę fotoaparatą arba perkelkite vaizdus per „Wi-Fi“¹ naudodami specialų mygtuką.
- Plonas ir stilingas: dėl plono korpuso su juo visada jausitės patogiai, o dėl puikaus dizaino ir ryškių spalvų – išskirtinai.
- 8 k. optiškai priartinantis NIKKOR objektyvas: plačiakampis 8 k. optiškai priartinantis objektyvas leidžia rinktis priartinimo 16 k. funkciją Dynamic Fine Zoom³, taigi, užfiksuotas vaizdas tikrai darys įspūdį.
- 20 megapikselių CCD vaizdo jutiklis: didelis megapikselių skaičius užtikrina vaizdų ryškumą ir detalumą – nuotraukos atrodys puikiai net padidinus.
- Panoramos režimas: nustatykite panoramos režimą ir lengvai kurkite įspūdingus panoraminius vaizdus, pakreipdami fotoaparatą vertikaliai arba pasukdami horizontaliai.
- HD filmų įrašymas: norint įrašyti HD (720/30p) formato filmą, tereikia paliesti mygtuką. Įjunkite virpesių mažinimo funkciją ir nesijaudindami dėl vaizdo stabilumo pritraukite svarbiausius epizodus.

COOLPIX S2900

- 20 megapikselių CCD vaizdo jutiklis: didelis vaizdo jutiklio megapikselių skaičius užtikrina vaizdų ryškumą ir detalumą, kad ir kiek juos išdidintumėte.
- 5 k. optiškai priartinantis NIKKOR objektyvas: puikūs grupiniai portretai ir kokybiški stambiu planu užfiksuoti vaizdai dabar visada pavyks, nes galite rinktis ne tik optinį priartinimą 5 k., bet ir priartinimo 10 k. funkciją Dynamic Fine Zoom³.
- HD filmų įrašymas: tikrai suspėsite užfiksuoti sceną pačiu svarbiausiu momentu ir įamžinti ją HD (720p) formato filme – juk tereikia paliesti filmavimo mygtuką.
- Panoramos režimas: jei atostogas leidžiate nuostabaus grožio vietose, nustatykite panoramos režimą ir sukurkite užburiančių panoraminių vaizdų – kadrai bus sujungti net neperkėlus jų iš fotoaparato.
- 16 scenos režimų: pasirinkite fotografuojamą objektą atitinkantį scenos tipą ir optimalūs nustatymai bus parinkti automatiškai – jums teliks pasidžiaugti puikiu kadru.
- Objekto aptikimo AF: automatinio fokusavimo funkcija veikia greitai ir tiksliai: objektas aptinkamas ir sufokusuojamas akimirksniu, todėl kurti ryškius vaizdus labai paprasta.

COOLPIX L31

- Lengva naudotis: mygtukai išdėstyti labai patogiai, o paprastu naudoti automatiniu režimu kaskart parenkami optimalūs puikius rezultatus garantuojantys nustatymai.
- 16 megapikselių CCD vaizdo jutiklis: visada pavyks gauti ryškius ir itin detalius vaizdus, tad labiausiai patinkančius kadrus galėsite išdidinti.
- 5 k. optiškai priartinantis NIKKOR objektyvas: pritraukite objektą pasitelkę optinio priartinimo 5 k. galimybę – tai labai patogu fotografuojant.
- HD filmų įrašymas: filmai atgaivina prisiminimus, tad palieskite mygtuką ir pradėkite įrašyti HD (720p) formato filmą.
- Patogu laikyti: patogiai laikomas fotoaparatas yra stabilesnis, todėl gaunamos nuotraukos – ryškesnės. Naudotis paprasčiau ir dėl aiškaus mygtukų išdėstymo.
- AA dydžio akumuliatoriai: kad ir kur nuvyktumėte, AA dydžio akumuliatorių tikrai rasite, todėl nepaliaudami fotografuokite, nes akumuliatorių energijos bet kada pasipildysite.

¹Išmaniajame įrenginyje turi būti įdiegta Nikon programa Wireless Mobile Utility (suderinama su „iOS“ ir „Android™“).
²Artimojo lauko ryšio (NFC) technologija veikia naudojant suderinamus „Android™“ („Android 4.0“ ir naujesnės versijos) išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Norint naudoti šią funkciją reikia įdiegti Nikon programą Wireless Mobile Utility ir nustatyti vaizdų perkėlimą.
³Dynamic Fine Zoom – 2 k. efektyvesnis priartinimas, nei naudojant plačiausio diapazono optinį teleobjektyvą, taip pat maksimali vaizdo skyra.