15/07/2014

Bet kokiam orui, bet kokiai progai. Naujasis Nikon PROSTAFF 3i lazerinis diapazono ieškiklis yra pasiruošęs bet kokiam iššūkiui.

Šis gaminys ne tik tiksliai matuoja atstumą palietus mygtuką, bet ir suteikia esminių privalumų lauke, kai reikia greitai priimti sprendimus. Nikon PROSTAFF 3i yra puikus kompanionas bet kuriuo sezonu ar esant bet kokiam kraštovaizdžiui.

Naujasis lazerinis diapazono ieškiklis pasižymi naujos technologijos ir kompaktiško, lengvo bei tvirto korpuso deriniu. Paprastai valdomas PROSTAFF 3i suteikia faktinį intervalą ir horizontalųjį atstumą. Veikdamas 0,1 m/jrd. žingsniais (mažiausias žingsninis rodinys rinkoje), Nikon nustato tikslumo etaloną esant dideliam greičiui.

Objektų pirmenybės keitimo sistema rodo atstumą iki artimiausio objekto (net jei fonas persidengia) arba iki tolimiausio objekto, o tai yra naudinga miškingose vietovėse. Judančius objektus galima tiksliai išmatuoti maždaug 8 sekundėms nuspaudus mygtuką MAITINIMAS.

Dėl į kišenę telpančio, ergonomiško korpuso gaminį galima patogiai paimti. Jis neapsunkina profesionalios lauko įrangos. PROSTAFF 3i buvo testuojamas pagal Tarptautinius apsaugos standartus ir turi atsparumo lietui įvertinimą, atitinkantį IPX4.