15/07/2014

Nuspalvinkite gyvenimą! Nikon pristato kompaktiškus priartinančius žiūronus ACULON T11, kuriuos galima įsigyti žvilgančios mėlynos ir sportiškai baltos spalvų.

ACULON T11 sėkmė nėra tik skonio dalykas, tačiau naujų spalvų pasirinkimas – tikrai taip. Itin puikių techninių savybių ACULON T11 yra ne tik kompaktiškas ir stilingas gaminys, dabar jį galima įsigyti žvilgančios mėlynos ar sportiškai baltos spalvos.

Nuo jų pristatymo pirmą kartą 2012 m., Nikon kompaktiški priartinantys žiūronai buvo itin aukštai įvertinti dėl savo išskirtinių optinių savybių ir itin aiškių vaizdų. Visi objektyvai ir prizmės turi daugiasluoksnę dangą. Kita ACULON T11 populiarumo priežastis – išskirtinė priartinimo svirtelė, leidžianti itin sklandžiai ir paprastai priartinti (8–24 k.). Nikon kompaktiški žiūronai ACULON T11 turi plačiausią priartinimo diapazoną ir didžiausią didinimą savo klasėje. Dėl reguliuojamų guminių okuliarų apsodų lengva nustatyti akis tinkamame stebėjimo taške.

ACULON T11 yra itin patogūs ir lengvi, jie tapo favoritais visame pasaulyje užsiimant bet kokia laisvalaikio veikla, įskaitant sporto renginius ar renginius lauke ir atostogų keliones.

Dabar ACULON T11 galima įsigyti penkių korpuso spalvų: juodos, sidabrinės, raudonos, žvilgančios mėlynos ir sportiškai baltos.