7/2/2014

Nikon pristato fotoaparatus, kuriais paprasta bendrinti, – stilingą COOLPIX S9700 ir ploną COOLPIX S9600

Amsterdamas, Nyderlandai, 2014 m. vasario 7 d. Nikon Europe šiandien papildė savo COOLPIX seriją dviem naujais stilingais ir plonais fotoaparatais. Ypač efektyvus kompaktiškas fotoaparatas, pagamintas galvojant apie bendrinimą, COOLPIX S9700 optiškai priartina 30 k.*, o COOLPIX S9600 optiškai priartina 22 k.**; taigi šiais fotoaparatais galite be problemų fotografuoti mėgstamą grupę iš galinės eilės arba filmuoti toli esantį objektą. Kad kadrai būtų ryškūs, o filmai stabilūs, abu fotoaparatai yra su foninio apšvietimo, 16 megapikselių CMOS jutikliu ir 5 ašių hibridinio VR (virpesių mažinimo) funkcija, suderinančia lęšio poslinkio VR ir elektroninį VR, kad būtų kompensuojamas fotoaparato drebėjimas ir užtikrinamas išskirtinis stabilumas. Dėl integruoto „Wi-Fi“ savo išmanųjį įrenginį galite naudoti kaip nuotolinio valdymo pultą, automatiškai perkelti vaizdus į išmanųjį įrenginį ir vėliau juos paprastai įkelti ir bendrinti***.

Nikon COOLPIX S9700 – labai galingas plonas fotoaparatas

Tiems, kurie nori linksmai leisti laiką fotografuodami, plonajame COOLPIX S9700 suderinamas efektyvumas ir paprastas naudojimas.

Neįtikėtino 25–750 mm diapazono 30 k. optiškai priartinantis objektyvas, dėl Dynamic Fine Zoom* galintis priartinti iki 60 k., priartins veiksmą taip, kad galėsite užfiksuoti visas detales. Kai fotografuojate žmones, Nikon išmaniojo portreto sistema garantuoja puikius portretus taikant šypsenos laikmačio, įspėjimo apie mirksėjimą ir „raudonų akių“ ištaisymo funkcijas. Užfiksavę kadrą, išplėstame retušavimo meniu 7,5 cm (3 col.) 921 tūkst. taškų OLED ekrane rasite smagių efektų ir efektingojo retušavimo funkciją, kurią naudodami galėsite ištobulinti nuotraukos herojų išvaizdą. Ankstyvas objekto aptikimas užtikrina, kad visada užfiksuosite ryškų vaizdą. Išankstinis AF suaktyvinamas iškart, kad sutrumpėtų automatinio fokusavimo laikas ir rezultatai būtų ryškūs net visiškai priartinus ar esant blogam apšvietimui.

Integruota „Wi-Fi“ technologija suteikia daugiau smagių galimybių. Galima prisijungti prie savo išmaniojo įrenginio norint valdyti nuotoliniu būdu. Taip nufotografuoti save labai paprasta ir jūsų ranka nepateks į kadrą. Taip pat galite naudoti ryšį su išmaniuoju įrenginiu, kad įkeltumėte nuotraukas ir iškart bendrintumėte jas su draugais ir šeimos nariais el. paštu ar socialiniuose tinkluose.

Fotoaparato GPS ir GLONASS funkcijos leidžia užrašyti išsamią vietos informaciją ant kiekvienos nuotraukos. Jūsų kelionių maršrutai netgi gali būti užregistruoti naudojant pasaulio žemėlapio funkciją, tad niekada nepamiršite, kur užfiksavote tą nuostabią nuotrauką. Scenos automatinio pasirinkimo valdiklis optimizuoja fotoaparato parametrus už jus, todėl visą dėmesį galite sutelkti į nuotraukos komponavimą, o lęšio poslinkio VR kompensuoja fotoaparato drebėjimo poveikį, kad nuotraukos išeitų ryškios.

Foninio apšvietimo 16 MP CMOS sistema užtikrina, kad nuotraukų detalės bus ryškios, o didelės skyros ekrane fotografuojant ir atkuriant gerai matoma tiek meniu, tiek vaizdai. Nustatykite rankinius ekspozicijos režimus (P / S / A / M) ir scenos režimus tiesiog pasukdami ratuką ir užfiksuokite „Full HD“ vaizdo įrašus paliesdami mygtuką ir įrašydami stereofoninį garsą. Paprastosios panoramos funkcija užtikrina, kad užfiksuoti kraštovaizdžiai bus įspūdingi, o didelės spartos nepertraukiamo fotografavimo režimas leidžia užfiksuoti greitai judančius objektus arba akimirką trunkančią nuostabią šypseną ar veido išraišką.

Nikolas Džiletas (Nicolas Gillet), Nikon Europe plataus vartojimo prekių vadybininkas, teigia: „Išmanus, ryškus ir stilingas COOLPIX S9700 suderina smagumą, puikų veikimą ir bendrinimo galimybes – viską, ko reikia mėgėjui ar pradedančiajam fotografui. Integruoti „WiFi“, GPS ir pasaulio žemėlapiai leidžia bendrinti ir stebėti jūsų keliones visiems jums svarbiems žmonėms.“

Galima įsigyti raudonos, juodos ir baltos spalvos COOLPIX S9700. Siūloma mažmeninė kaina 1299 Lt.

Nikon COOLPIX S9600 – idealus vaizdas

Stipriai priartinantis plono, lengvo korpuso COOLPIX S9600 užtikrina nepriekaištingas nuotraukas. Plačiakampis 22 k. optiškai priartinantis fotoaparatas (naudojantis funkcija Dynamic Fine Zoom galima priartinti iki 44 k.), kuriame įdiegta „Wi-Fi“ technologija, užtikrina ryškius, aiškius nuotraukas ir filmus, kuriuos verta bendrinti.

Jautrus vaizdo jutiklis užtikrina, kad nuotraukos bus ryškios net ir esant blogam apšvietimui, pvz., naktiniame koncerte ar sporto varžybose. Naudojant integruotą „Wi-Fi“ ryšį paprasta perkelti nuotraukas į išmanųjį įrenginį ir sparčiai bendrinti socialiniuose tinkluose arba el. paštu. Taip pat naudokite jį, kad paverstumėte savo išmanųjį įrenginį nuotolinio valdymo pultu ir nustebintumėte draugus puikiais savo portretais.

Hibridinė VR (virpesių mažinimo) funkcija, kurią naudojant veikia lęšio poslinkio ir elektroninis VR, itin efektyviai kompensuoja fotoaparato drebėjimo poveikį, sumažina suliejimo efektą ir užtikrina vaizdų ryškumą, todėl nuotraukos ir filmai yra ryškūs net tada, kai fotografuojama judant. 7,5 cm LCD ekranas padeda sukomponuoti puikų kadrą, o vaizdus paprasta peržiūrėti atkuriant dideliame LCD ekrane, padengtame nuo atspindėjimo apsaugančia danga, kad aiškiai matytumėte net ryškiai šviečiant saulei.

Pristabdykite ir išsaugokite judesį vaizde, kai filmuojate ryškius „Full HD“ filmus išplėstiniu filmo funkcijos režimu. Be to, fokusavimas pirmenybę suteikiant veidui automatiškai nustatys objektą, o fokusuojama bus aiškiai ir tiksliai. Jūsų objektai visada atrodys tobulai, nes naudojantis pažangiąja efektingojo retušavimo funkcija galima išbalinti dantis, paryškinti akis ar netgi padaryti makiažą. Paprastoji panorama ir didelės spartos nepertraukiamo fotografavimo funkcija leidžia fotografuoti labai įvairiai, o išmaniojo portreto sistema užtikrina, kad jūsų nuotraukose bus gražiausios šypsenos, o raudonų akių efektas bus panaikintas.

Nikolas Džiletas, Nikon Europe plataus vartojimo prekių vadybininkas, teigia: „COOLPIX S9600 garantuoja nepriekaištingą nuotraukų kokybę. Naudojantis tokiomis funkcijomis, kaip 22 k. optinis priartinimas, pažangioji efektingojo retušavimo funkcija ir integruota „Wi-Fi“ technologija, fotografuoti ir bendrinti įspūdingas nuotraukas su draugais ir pažįstamais itin patogu.“

Galima įsigyti baltos, raudonos ir juodos spalvos COOLPIX S9600. Siūloma mažmeninė kaina 999 Lt.

*Optinis priartinimas 30 k., naudojant Dynamic Fine Zoom galima priartinti iki 60 k. Dynamic Fine Zoom – 2 k. efektyvesnis priartinimas, nei naudojant plačiausio diapazono optinį teleobjektyvą, taip pat maksimali vaizdo skyra.
**Optinis priartinimas 22 k., naudojant Dynamic Fine Zoom galima priartinti iki 44 k. Dynamic Fine Zoom – 2 k. efektyvesnis priartinimas, nei naudojant plačiausio diapazono optinį teleobjektyvą, taip pat maksimali vaizdo skyra.
***Išmaniajame įrenginyje turi būti įdiegta Nikon programa Wireless Mobile Adaptor Utility (suderinama su „iOS™“ ir „Android™“).