2014-04-10

Sukurtas fotografuoti, prijungti prie kitų įrenginių ir bendrinti – COOLPIX S810c

Amsterdamas, Nyderlandai, 2014 m. balandžio 10 d. Nikon šiandien pristato naują COOLPIX S810c – kompaktišką fotoaparatą, suteikiantį galimybę gyventi dar aktyvesnį socialinį gyvenimą, nes jame įdiegta „Android™“¹ operacinė sistema (4.2.2 „Jelly Bean“ versija). Ne tik patobulinta vaizdo kokybė ir geresnis veikimas, bet ir fantastiškos funkcijos bei prieiga prie interneto, todėl nuo šiol galėsite pasiekti savo mėgstamiausius socialinių tinklų kanalus ir žaidimų programėles iš „Google Play™“.

Daug tobulesnis kūrinys, palyginti su jo pirmtakais. Naudodami 12 k. optiškai priartinantį NIKKOR objektyvą (šį diapazoną iki 24 k. padidinančią Dynamic Fine Zoom² funkciją) dar labiau priartėsite prie veiksmo, nes matysite net smulkiausias detales. Jo jautrus foninio apšvietimo 16 megapikselių CMOS jutiklis užfiksuoja puikius kadrus bei „Full HD“ filmus net esant prastam apšvietimui, pvz., patalpoje, o integruotas „Wi-Fi“ suteikia galimybę iškart pasidalyti rezultatais socialiniuose tinkluose.

Dėl platesnio nei ankstesnių modelių 9,4 cm (3,7 col.) LCD jutiklinio ekrano dar niekada nebuvo taip paprasta naudoti fotoaparato. O dėl jautraus didelės skyros 1 229 tūkst. taškų fotoaparato ekrano jame paprasta ir smagu peržiūrėti nuotraukas, naršyti socialinių tinklų svetainėse ar žaisti žaidimus. Be to, fotoaparatas veikia daug ilgiau. Ilgesnis akumuliatoriaus naudojimo laikas suteikia galimybę fotografuoti ilgiau, be to, fotoaparatą naudoti galima netgi jį kraunant per USB mikroprievadą.

Dėl įdiegtos „Android“ operacinės sistemos COOLPIX S810c suteikia tiesioginę prieigą prie „Google+™“, todėl naudodami fotoaparatą galite palaikyti ryšį su draugais ir šeima bei prisijungti prie socialinių tinklų. Galite ne tik bendrinti vaizdus, bet ir, jei nepakanka 20 GB nemokamos saugyklos vietos, esančios iš anksto įdiegtoje Nikon Image Space, galite pasiekti „Google Drive™“ debesies paslaugą ir naudotis neribota mažos skyros nuotraukoms skirta vieta ir 15 GB nemokama saugykla, skirta didesniems failams.

Siekiate į nuotraukas perkelti visas savo kūrybines idėjas? „Google+ Photos™“ redagavimo paslauga suteikia galimybę retušuoti savo kadrus ir patobulinti nuotraukas naudojant filtrus.

Jums nebereikia rūpintis fotoaparato drebėjimu, nes COOLPIX S810c dar stabilesnis dėl hibridinės VR (virpesių mažinimo) funkcijos ir sukuria dar preciziškesnius vaizdus. Jo objekto aptikimo automatinio fokusavimo funkcija automatiškai nustato ir sufokusuoja objektą – net jei jis ir greitai juda – ir kartu su suliejimo mažinimo funkcija prisideda prie kadrų ryškumo, todėl iškart kyla noras puikiu rezultatu pasidalyti su kitais.

Vaizdus galima smarkiai koreguoti. Paprasta atsisiųsti nuotraukų retušavimo programų, pvz., „Snapseed“, ir kiekvieną kartą patobulinti nuotrauką arba fotografuojant pritaikyti vieną iš 11 skirtingų integruotų specialiųjų efektų. Kai jau rezultatu esate patenkinti, prieš bendrindami su pasauliu galite pridėti komentarų arba antraščių.

Idealiai tinka tiek socialinių tinklų entuziastams ir žaidimų mėgėjams, tiek fotografijos mylėtojams, nes fotoaparate sumontuota ausinių išvestis suteikia galimybę mėgautis privatumu ir geresne atsisiųstų žaidimų, programėlių bei muzikos garso kokybe.

Nikolas Džiletas (Nicolas Gillet), Nikon Europe plataus vartojimo prekių vadybininkas, teigia: „COOLPIX S810c yra technologinis socialinio gyvenimo priedas. Šis fotoaparatas, kuris optiškai priartina daugiau nei jo pirmtakai ir kurio jutiklinis ekranas platesnis nei pastarųjų, yra netgi patogesnis naudoti ir suteikia galimybę sukurti išskirtinių vaizdų bei vaizdo įrašų, kuriuos ne gėda iš karto nusiųsti į „Facebook“, „Twitter“ ir „Google+“. Jame įdiegta „Android“ operacinės sistemos 4.2.2 „Jelly Bean“ versija, kuri ne tik greitesnė ir išmanesnė už savo pirmtakes, bet ir suteikia daug galimybių prisitaikyti pagal savo poreikius. Pavyzdžiui, galite pageidauti kurti aplankus programėlėms tvarkyti arba naudoti balso atpažinimo funkciją nuotraukoms komentuoti. Jau greitai jis taps pagal asmeninius pomėgius pritaikytu pramogų centru – tiesiog kaip pasiekiamas išmanusis įrenginys, tačiau neįtikėtina vaizdo kokybė neleis pamiršti, kodėl jo reikia: pramogoms ar fotografavimo funkcijoms išnaudoti.“

„Full HD“ filmai – įrašykite visą veiksmą į vaizdo įrašą 1080p ir 30 fps formatu, naudodami optinio priartinimo ir erdvinio garso funkcijas. Galite filmuoti netgi sulėtintai 240 fps greičiu.

EXPEED C2 procesorius – greitai užfiksuokite ryškius vaizdus, kad ir koks būtų apšvietimas.

Paprasta sukurti 360° / 180° panoramą – pakreipkite vertikaliai arba pasukite horizontaliai norėdami nufotografuoti kraštovaizdį ar puikų vaizdą, kurio panoraminį kadrą verta turėti.

Nepertraukiamas fotografavimas – užfiksuokite nuostabias veido išraiškas ir staigius judesius nepertraukiamai fotografuodami net 8,1 fps greičiu.

Integruotas „Wi-Fi“ – savo išmaniajame įrenginyje galite įsidiegti Connect to COOLPIX S810c programą ir lengvai perkelti vaizdus įjungę „Wi-Fi“.

4 GB vidinė atmintis – 4 GB vidinė atmintis, kurią galima padidinti naudojant pasirinktinę SD mikrokortelę, suteikia galimybę užfiksuoti kiekvieną momentą.

Timeline view – peržiūrėkite visas nuotraukas, prie kurių yra pridėta komentarų, kaip chronologinį metraštį, tai yra tiesiog kaip tinklaraštį ar socialinio tinklo svetainę.

Naudokitės fotoaparatu, kai jis kraunamas – naudodami USB mikroprievadą galite nepaliaujamai bendrinti, peržiūrėti ar fotografuoti vaizdus net ir tada, kai fotoaparatas kraunamas.

 

Kamera COOLPIX S810c būs pieejama baltā un melnā krāsā, un tās ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 349 Euro.

 

¹ Android robotas atkuriamas arba modifikuojamas pagal Google parengtą ir dalijimuisi skirtą darbo schemą, remiantis sąlygomis, nurodytomis Creative Commons 3.0 Attribution licencijoje.„Android“, „Google Play“, „Google+“ ir „Google Drive“ yra „Google Inc.“ prekių ženklai.
²Dynamic Fine Zoom – 2 k. efektyvesnis priartinimas, nei naudojant plačiausio diapazono optinį teleobjektyvą, taip pat maksimali vaizdo skyra.