7/2/2014

Nikon pristato greitai fotografuojantį aukščiausios kokybės COOLPIX P340 fotoaparatą, kuriame integruota „Wi-Fi“ technologija.

Amsterdamas, Nyderlandai, 2014 m. vasario 7 d. Šiandien Nikon Europe pristato aukštos kokybės 12 megapikselių COOLPIX P340, kuriuo dideliu greičiu galima užfiksuoti ryškius vaizdus. Elegantiško ir kompaktiško COOLPIX P340 fotoaparato šviesų 5 k. optiškai priartinantį plačiakampį objektyvą su greita f/1,8 diafragma naudojantis funkcija Dynamic Fine Zoom* galima sustiprinti iki 10 k. Jis optimaliai veikia su 1/1,7 col. foninio apšvietimo CMOS jutikliu ir garantuoja, kad užfiksuosite įspūdingus vaizdus.

Kai laikas itin svarbus, COOLPIX P340 ypač greitai fotografuoja vaizdus pritaikydamas sumanų AF algoritmą ir apdorodamas kelias užduotis vienu metu. Skirta fotografams entuziastams, ieškantiems aukščiausios kokybės kompaktiško fotoaparato, integruota „Wi-Fi“ technologija leidžia paprastai įrašyti ir bendrinti vaizdus naudojant jūsų išmanųjį prietaisą. Daugiafunkcis objektyvo žiedas leidžia nustatyti įvairias nuostatas, pvz., rankinį fokusavimą, užrakto greitį ar ISO. Be to, didelis ir itin jautrus jutiklis užfiksuoja ryškius kadrus net esant prastam apšvietimui – tai idealu fotografuojant kūrybiškus naktinius miesto peizažus. Galite netgi pažymėti, kur užfiksuoti kadrai, nes iš jūsų išmaniojo prietaiso į nuotraukas galima įkelti GPS duomenis.

COOLPIX P340 padarys aukščiausios klasės įspūdį bet kokia proga. Suaktyvintas VR (virpesių mažinimas) suteikia stabilumo, o išmanusis AF algoritmas ypač efektyvus esant prastam apšvietimui, kad vaizdus tikrai užfiksuotumėte taip, kaip norite. Kai svarbi kokybė, galite užfiksuoti RAW (NRW) formato vaizdus, kad išnaudotumėte visą jutiklio potencialą, ir net apdoroti nuotraukas fotoaparate prieš peržiūrėdami jas ryškiame 7,5 cm / 3,0 col. 921 tūkst. taškų RGBW ekrane.

Fotoaparato aukštos raiškos objektyvas užtikriną ryškumą ir detalių tikslumą tiek kadro centre, tiek kampuose, o 7 menčių vyzdinė diafragma suteikia vaizdams gražų foninį suliejimo efektą. Integruotas ND filtras leidžia fotografuoti mažesniu užrakto greičiu net esant geram apšvietimui ir kūrybiškai reguliuoti suliejimo laipsnį, idealų išraiškingiems tekančio vandens, pvz., krioklių, kadrams. Kai norite iš fotografavimo funkcijos pereiti prie „Full HD“ (1080/60i/50i) vaizdo įrašų įrašymo, paspauskite specialų filmavimo mygtuką ir iš karto pradėsite įrašyti vaizdo įrašus 30 arba 25 fps sparta. Jūs galėsite toliau fotografuoti arba automatiškai fokusuoti ir optiškai priartinti įrašydami vaizdo įrašus.


Nikolas Džiletas (Nicolas Gillet), Nikon Europe plataus vartojimo prekių vadybininkas, teigia: „COOLPIX P340 įdiegtos puikios modernios funkcijos, pvz., maksimalus fokusavimas, leidžiantis paprastai peržiūrėti fokusavimo sritis ir reguliuoti intensyvumo lygį, kad detalės būtų tikslesnės, arba kelių užduočių apdorojimo vienu metu funkcija. Tai leidžia jums fotografuoti toliau, kol apdorojamas pirmas vaizdas. Taip gerokai sutrumpėja laukimo laikas fotografuojant RAW režimu. 18 scenos režimų leidžia automatiškai optimizuoti nustatymus pagal populiariausius fotografavimo stilius ir vietas, o išplėstinis retušavimo meniu ir filtrų efektai, įskaitant pasirinktines spalvas, spalvinimo ir 180 laipsnių matymo kampo objektyvo efektą, užtikrins, kad redaguoti bus taip pat smagu, kaip ir fotografuoti. Galima greitai įkrauti fotoaparato akumuliatorių naudojant didelės spartos USB. COOLPIX P340, greitas fotoaparatas aktyviam gyvenimo būdui, pasižymi didelės spartos nepertraukiamo fotografavimo funkcija, skirta greitai judantiems objektams fotografuoti.“

COOLPIX P340 yra juodos spalvos. Siūloma mažmeninė kaina 1399 Lt.

Daugiau informacijos apie apdovanojimais įvertintus Nikon gaminius rasite svetainėje www.europe-nikon.com