7/2/2014

Nikon pristato patvarius fotoaparatus COOLPIX AW120 ir COOLPIX S32

Amsterdamas, Nyderlandai, 2014 m. vasario 7 d.Nikon Europe šiandien pristato du patvarius kompaktiškus COOLPIX serijos fotoaparatus. Abu jie skirti aktyvia veikla užsiimantiems žmonėms. 16 megapikselių COOLPIX AW120 su greitai 5 k. optiškai priartinančiu objektyvu yra nepralaidus vandeniui naudojant iki 18 m gylyje, atsparus smūgiams numetus jį iš 2 m aukščio ir atsparus net –10 °C šalčiui, todėl jį galima pasiimti net į pačias ekstremaliausias ekspedicijas. Nors 13 megapikselių COOLPIX S32 lengva ir smagu valdyti, kad jį galėtų naudoti bet kuris šeimos narys, jis yra nepamainomas mėgstančių ekstremalius pojūčius fotografų įrankis.

Nikon COOLPIX AW120 – ištikimas kelionės partneris

COOLPIX AW120 – išskirtinis Nikon patvarios technikos pavyzdys, skirtas tiems, kurie nori užfiksuoti nuotykius pakilę į svaiginantį aukštį ar panirę į bauginantį gylį. 16 megapikselių COOLPIX AW120 yra pakankamai patvarus, be to, jo funkcijos dar labiau paįvairins net turiningiausią kelionę. Tai puikus pasirinkimas, jei norint užsiimti mėgstama veikla svarbu pasiimti kuo mažiau daiktų. Tai nepamainomas ekstremalių pojūčių mėgėjo palydovas.

Jis ne tik nepraleidžia vandens iki 18 m gylyje, atsparus net –10 °C šalčiui ir smūgiams numetus iš 2 m aukščio, bet yra ir itin tikslus gidas, nes jame įdiegtos GPS ir GLONASS funkcijos, pasaulio žemėlapiai bei kompasas. Jis puikiai tinka kelionės maršrutui stebėti. Įdiegta „Wi-Fi“ technologija leidžia dalytis viskuo, kas vyksta, per išmanųjį įrenginį, be to, galima kurti „Full HD“ filmus. Itin platus 24 mm f/2,8 5 k. optiškai priartinantis objektyvas suteikia galimybę išgauti optimalų ryškumą tamsiausiose vietose ar po vandeniu.

Nesvarbu, kur esate, fotoaparate sumontuotas foninio apšvietimo 16 MP CMOS jutiklis užtikrina puikų veikimą ir aiškius beveik be triukšmo vaizdus, net jei fotografuojate esant prastam apšvietimui, pvz., urve ar drėgname atogrąžų miške, o didelis 7,5 cm (3,0 col.) 921 tūkst. taškų OLED ekranas suteikia galimybę itin ryškiai ir aiškiai peržiūrėti užfiksuotus kadrus būnant netgi po vandeniu ar ryškiai šviečiant saulei. O jei įspūdingą vaizdą norite nufilmuoti, nekils jokių problemų, nes AW120 fiksuoja judesius 1080/60i greičiu, be to, veikia optinio priartinimo ir automatinio fokusavimo funkcijos. 15–240 fps greičiu pavyks nufilmuoti netgi lėtai ar labai greitai judančius objektus, o vėliau prisiminti kiekvieną nepaprasto nuotykio akimirką.

Nikolas Džiletas (Nicolas Gillet), Nikon Europe plataus vartojimo prekių vadybininkas, teigia: „Patvarusis COOLPIX AW120 praplečia galimybes, nes jame įdiegtos tokios funkcijos, kaip World Map Display, leidžia lengvai pasiekti pasaulio žemėlapius, kurių išdidintas vaizdas suaktyvinamas papurčius fotoaparatą. Netgi galima stebėti savo maršrutą ir užfiksuoti iki 30 fotografavimo vietų. Ryškiai 5 k. optiškai priartinantis objektyvas ir net 10 k. priartinanti Dynamic Fine Zoom* technologija suteikia galimybę išlaikyti skyrą ir nufotografuoti net smulkiausias detales. Be to, ekrane gali būti rodoma GPS vietos, kompaso informacija, atmosferos slėgio, gylio ir aukščio rodmenys, kuriuos galima įtraukti ir į vaizdus. Ekrane svarbiausi duomenys pateikiami labai greitai, todėl jokios aplinkybės nebus netikėtos.“

Rekomenduojama COOLPIX AW120 mažmeninė kaina – 1299 Lt

Nikon COOLPIX S32 – skirtas visai šeimai

Lengvai valdomas, smagiai naudojamas ir pakankamai tvirtas, kad juo galėtų naudotis visi šeimos nariai, 13 megapikselių COOLPIX S32 yra fotoaparatas, kuriuo gali dalytis visi. Jį patogu laikyti delne rankoje ir paprasta naudoti, todėl jis tinka net ir mažiausiam šeimos nariui. Itin patvarus, atsparus smūgiams, dulkėms ir vandeniui, todėl puikiai tinka aktyvia veikla užsiimančiai šeimai.

Išbandykite lengvai suprantamas puikias funkcijas peržiūrėdami ryškius ir spalvingus meniu. Dėl savo glotnaus suapvalinto ergonomiško dizaino šis fotoaparatas tobulai tinka bet kam – nuo vaikų iki senelių. Specialieji vienu palietimu valdomi mygtukai itin supaprastina fotografavimo ir filmavimo procesus, be to, nuotraukoms savitumo galėsite suteikti pritaikę smagius filtrus.

Valdymo paprastumas suderintas su puikiais rezultatais – su COOLPIX S32 visada užfiksuosite aiškias, ryškias nuotraukas. Sukurtas taip, kad ištvertų bet kokius jam mestus iššūkius, šis kompaktiškas fotoaparatas yra atsparus dulkėms, atsparus smūgiams numetus iš ne didesnio kaip 1,5 m aukščio, atsparus vandeniui, naudojant iki 10 m gylyje, todėl jį galite pasiimti bet kur.

Nikolas Džiletas (Nicolas Gillet), Nikon Europe plataus vartojimo prekių vadybininkas, teigia: „Nėra nieko lengviau, kaip naudojant COOLPIX S32 užfiksuoti svarbiausius šeimos gyvenimo momentus, kurie išliks amžinai. Kiekvienai funkcijai skirtas atskiras mygtukas visada leis užfiksuoti svarbiausius momentus nuotraukose arba vaizdo įraše. Smagūs specialieji filtrai ir 3 k. optiškai priartinantis objektyvas bei aiškus 6,7 cm (2,7 col.) 230 tūkst. taškų LCD ekranas leidžia greitai ir paprastai fotografuoti bei peržiūrėti nuotraukas, todėl daugiau laiko liks kitoms šeimos pramogoms.“

Rekomenduojama COOLPIX S32 mažmeninė kaina – 379 Lt

 

*Dynamic Fine Zoom – 2 k. efektyvesnis priartinimas nei naudojant plačiausio diapazono optinį teleobjektyvą, taip pat maksimali vaizdo skyra.