Nikon Imaging | Lietuva | Europe

15-10-2019

SUTAUPYKITE ŠIANDIEN – „Nikon“ pristato žiemos momentinio taupymo akciją

Po sėkmingos pirmosios vasaros momentinio taupymo akcijos kampanijos „Nikon UK“ skelbia artėjančią žiemos reklamos kampaniją vėl siūlydama klientams galimybę iš karto sutaupyti perkant pasirinktus „Nikon“ fotoaparatus ir NIKKOR objektyvus.

Ši akcija, prasidėjusi 2019 m. spalio 15 d. ir galiojanti iki 2020 sausio 15 d. (imtinai), buvo pristatyta šią vasarą tam, kad vartotojams būtų lengviau prieinamos akcinės kainos. Ši akcija suteikia klientams galimybę akimirksniu sutaupyti ir įsigijus tinkamų „Nikon“gaminių nereikia susigrąžinti pinigų su kitu pirkiniu.

Jake Cundy, „Nikon UK“ verslo planavimo vadovas, sako: Išpopuliarėjus mūsų vasaros momentinio taupymo akcijai su malonumu skelbiame žiemos kampaniją, kurios metu galima daug sutaupyti perkant įvairius mūsų gaminius, įskaitant apdovanojimų laimėjusią Z seriją be veidrodžių, mūsų pradinio lygio D3500 D-SLR ir „ COOLPIX“ seriją.

Jis tęsia: „Tai fotografijos entuziastams suteikia galimybę pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais – svarbiu dovanojimo laikotarpiu jie už savo pinigus gali įsigyti daugiau.“

Toliau pateikiama išsami informacija apie akciją, įskaitant momentinio taupymo sumas, kurios bus išskaičiuotos iš mažmeninės kainos pirkimo vietoje:

Norėdami gauti daugiau informacijos apie akciją ir kaip pasinaudoti šiuo fantastišku pasiūlymu, apsilankykite: https://campaign.nikon.lt

Taikomos sąlygos ir nuostatos. *Pasiūlymas galioja esant prekių.