Nikon Imaging | Lietuva | Europe

15-05-2019

SUTAUPYKITE ŠIANDIEN – Nikon pristato akciją „Sutaupykite iš karto“

Londonas, Jungtinė Karalystė, š. m. gegužės 15 d. Nikon JK šiandien pristato naująją vasaros akciją, siūlančią klientams galimybę iš karto sutaupyti įsigyjant pasirinktus „Nikon“ fotoaparatus ir „NIKKOR“ objektyvus.

Akcija, kuri galioja nuo š. m. gegužės 15 d. iki rugpjūčio mėn. (imtinai), pristatyta siekiant suteikti naudotojams galimybę pasinaudoti akcijos kainomis. Tai reiškia, kad įsigijus reikalavimus atitinkančius „Nikon“ gaminius, nebereikės rūpintis grynųjų pinigų susigrąžinimu po pirkimo.

Nikon JK verslo planavimo vadovas Jake Cundy: „Mūsų greito taupymo akcija yra puikus būdas fotografijos entuziastams sutaupyti akimirksniu, leidžiant jiems nedelsiant pasinaudoti puikiais naujojo komplekto pasiūlymais, nesirūpinant grynųjų pinigų susigrąžinimu po pirkimo“.

Ir priduria: „Be to, siūlant platų Nikon fotoaparatų ir objektyvų pasirinkimą – nuo apdovanojimų laimėjusių neveidrodinių fotoaparatų „Z“ serijos iki mūsų pradedantiesiems skirto „D3500 D-SLR“ – dar niekada nebuvo geresnio laiko investuoti į išskirtinius teleskopus ir aukštos kokybės fotoaparatus vasarai.“

Toliau pateikiama informacija apie reklamą, įskaitant sumas, kurias galima sutaupyti iš karto ir kurios bus išskaičiuotos iš mažmeninės kainos pirkimo vietoje:

Norėdami gauti daugiau informacijos apie akciją ir sužinoti, kaip pasinaudoti šiuo puikiu pasiūlymu, apsilankykite puslapyje: https://campaign.nikon.lt

Taikomos papildomos sąlygos. Pasiūlymas priklauso nuo galimybės įsigyti gaminius.