Nikon Imaging | Lietuva | Europe

09.08.2012

Nikon 1 J2 pristatymas

Amsterdamas, Nyderlandai, 2012 m. rugpjūčio 9 d.: nuostabus greitis ir išmanios, niekada anksčiau nematytos fotografavimo funkcijos padėjo Nikon pirmam kompaktiškos sistemos fotoaparatui tapti geriausiai parduodamu savo kategorijos modeliu visoje Europoje . Dabar naujas išmanusis Nikon 1 J2 pristato dar kūrybingesnes parinktis ir stilingus priedus, leisiančius būti vienu žingsniu priekyje.

Sukurtas mąstyti greitai ir veikti dar greičiau, šis paprastas naudoti ir stilingas fotoaparatas turi viską, ko reikia norint fiksuoti stulbinančias nuotraukas ir filmus, be to, jo korpusas ypač patogus nešiotis. Laikantis Nikon 1 koncepcijos dėl nedidelės sistemos fotoaparato, kurį būtų paprasta laikyti ir valdyti, Nikon 1 J2 pristatomas su nauju 1 NIKKOR 11-27.5mm f/3.5-5.6 objektyvu, ypač plonu, kompaktišku 2,5 k. kintamojo židinio objektyvu, kurio diapazonas apima daugelį kasdienių situacijų, šis objektyvas lengvai telpa kišenėje. Tuo tarpu naujoviški priedai, pvz., WP-N1 vandeniui nepralaidus dėklas, leis fotoaparatą pasiimti į naujas vietas po vandeniu.

Nikon Europe gaminių vadovas Jordi Brinkmanas (Jordi Brinkman) sakė: „Nikon 1 koncepciją lydėjo neįtikėtina sėkmė, iš tiesų didžiuojamės jos naujausiu pakartojimu. Kaip galite tikėtis iš Nikon 1, J2 yra ypač greitas jutiklis, leidžiantis fiksuoti stulbinančias nuotraukas ir filmus. Kaip ir bet kurio Nikon 1, išlaikyta ideali greičio, vaizdo kokybės ir sistemos dydžio pusiausvyra, taip pat užtikrinamos naujos galimybės fiksuoti nuotraukas naudojant tokias funkcijas kaip momentinis judesio vaizdas ir išmanusis nuotraukos valdiklis. Be to, pridėjome naujų spalvų, kurios atitiks visos šeimos skonį, taip pat naujų intuityvių funkcijų, pvz., kūrybinį režimą, kurį neabejotinai pamėgs norintieji atnaujinti kompaktišką fotoaparatą ir D-SLR naudotojai, ieškantys fotoaparato, kurį patogiau nešiotis ir kuris siūlo daugiau meninių galimybių.“

Žiureti daugiau »