15.08.2011

„NIKON“ FOTOAPARATAS D7000 PELNĖ EISA APDOVANOJIMĄ

2011 m. rugpjūčio 15 d., Amsterdamas, Nyderlandai. Nepraėjus nė metams po pasirodymo rinkoje „Nikon“ įkvėpimą žadinantis DX formato SLR D7000 pelnė Europos vaizdo ir garso asociacijos (EISA) apdovanojimą kaip moderniausias 2011–2012 metų SLR Europoje. Šiek tiek anksčiau tą patį fotoaparatą Techninių vaizdų spaudos asociacija (TIPA) pripažino moderniausiu D-SLR, o pasaulio dizaino konkurse „Red Dot“ jis laimėjo patvirtinimo antspaudą.

Jordi Brinkmanas, „Nikon Europe“ gamybos padalinio vadovas teigia: „Tikrai didžiuojamės, kad D7000 laimėjo ir EISA apdovanojimą. Visada stengiamės įgudusiems D-SLR naudotojams siūlyti modernias technologijas, kurios patiktų aistringiems fotografams, ieškantiems naujų kūrybos galimybių.

Faktas, kad vidutinio nuotolio D-SLR buvo apdovanotas kaip moderniausias fotoaparatas, įrodo, kad D7000 modelyje įdiegėme daugiau veiksmingų funkcijų, nei galėjote tikėtis, ypač turėdami galvoje jo kainą. Įtaisytas naujas 16,2 megapikselio CMOS vaizdo jutiklis, AF sistema, jautrumo šviesai jutiklis ir magnio lydinio korpusas, kuris yra gerokai kompaktiškesnis, užtikrino daug fotoaparato funkcijų teigiamų įvertinimų, taip pat sulaukėme nepaprastai daug puikių atsiliepimų apie jo paprastumą naudoti ir kūrybines galimybes, kurias fotografui siūlo naujos funkcijos“.

Kiekvienais metais Europos vaizdo ir garso asociacija (EISA) įvardija geriausius įvairių kategorijų garso ir vaizdo gaminius, pasirodžiusius Europoje per pastaruosius 12 mėnesių. Apdovanojami gaminiai, kuriuos įvertins ir mėgėjai, ir profesionalai, pageidaujantys kokybiškų, kūrybines galimybes užtikrinančių funkcijų. Apdovanojimus skiria komitetas, kurį sudaro atstovai iš 50 žymių fotografijos, vaizdo įrašų, garso, namų kino ir mobiliosios elektronikos temomis rašančių žurnalų, leidžiamų 20 Europos šalių.

Moderniausias metų SLR Europoje 2011–2012: NIKON D7000

Pasak EISA žiuri narių, „iš visų „Nikon“ pusiau profesionalams skirtų fotoaparatų D7000 turi daugiausia modernių funkcijų, perimtų tiek iš D300, tiek iš D300S. Fotoaparato korpusas tvirtas, yra itin greito automatinio fokusavimo funkcija, šviesus 3 colių LCD ekranas, dulkių valdymo funkcija, dvi angos SDXC kortelėms, galima įrašyti „Full HD“ vaizdus. Itin gera triukšmo reguliavimo sistema – 16,2 mln. pikselių jutiklis gali veikti esant ISO 3200 ir vis tiek užtikrinti aukštos kokybės, švarius vaizdus. Net ir ISO 12800 triukšmas nebėra problema. Tai fotoaparatas, kuriuo fotografai mėgėjai galės kurti vaizdus kaip profesionalai“.