Nikon Imaging | Lietuva | Europe
© Ross Harvey

Nikon Europos vestuvių fotografijos bendrijos stiliaus knyga

Vestuvių fotografijos stilius keičiasi kartu su madomis. Šioje stiliaus knygoje Nikon Europos vestuvių fotografijos bendrija pateikia puikią klasikinių, dabartinių ir populiarėjančių vestuvių fotografijos tendencijų kolekciją – viskas užfiksuota naudojant Nikon fotoaparatus ir NIKKOR objektyvus. Taip pat – patarimų, kaip atkartoti kai kuriuos gerai žinomus kadrus.

Klasikinės

©Nadia Meli

Kai kurios per pastarąjį dešimtmetį įsivyravusios tendencijos nepraranda populiarumo ir toliau kinta. Kitos atspindi to meto dvasią bei madą ir priverčia nusišypsoti.

Dabartinės

© Ross Harvey

Nikon Europos vestuvių fotografijos bendrijos nariai per metus dalyvauja daugybėje vestuvių, todėl turi galimybę asmeniškai stebėti naujausias tendencijas.

Populiarėjančios

© Chloé Lapeyssonnie

Pasitelkę išskirtines vestuvių pramonės žinias, Nikon bendrijos nariai įžvelgė tendencijas, kurios palaipsniui populiarėja visoje Europoje.

Išvada

Dėl mados, gyvenimo būdo ir pažangos technologijų srityje įtakos vestuvių fotografijos tendencijos keičiasi. Tačiau vienas dalykas Nikon Europos vestuvių fotografijos bendrijos nariams nekelia jokių abejonių – vestuvių fotografijos ateitis yra ryški, kūrybinga ir techniška.

© Simona Smrcková ir Kamil Saliba