Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Nikon Europos vestuvių fotografijos bendrijos iššūkis su Nikon D850

Vestuvių ceremonija yra vienas svarbiausių įvykių, kuriuos pora išgyvena kartu, o tos dienos nuotraukos bus vienos brangiausių atminimo dovanų. Todėl fotografas turi būti nepaprastai talentingas, kad galėtų užfiksuoti šias svarbias, vieną kartą gyvenime patiriamas akimirkas.

Vestuvių nuotraukų kolekcija gali papasakoti istoriją – nuo apsikeitimo žiedais iki pirmojo jaunavedžių šokio – ir poros vis dažniau nori papasakoti savo istoriją unikaliais būdais.

Susipažinkite su Nikon Europos vestuvių fotografijos bendrija – tai yra vienų geriausių vestuvių fotografų ir tinklaraštininkų iš visos Europos komanda, kurią kruopščiai atrinko Nikon, siekdama atskleisti naujausias vestuvių tendencijas ir fotografijos stilius šiame žemyne.

Vykdydami Nikon pateiktą pirmąją užduotį, bendrijos nariai turėjo kūrybingai užfiksuoti geriausias ir unikaliausias savo šalies vestuvių tradicijas naudodami Nikon D850.

Visi Nikon Europos vestuvių fotografijos bendrijos fotografai naudojo naująjį fotoaparatą D850, turintį greitą, labai didelės skyros FX formato jutiklį, naudojantį 45,7 faktinio skyros megapikselio, kad užtikrintų labai išsamių 45,4 MP failų kūrimą.