Nikon Imaging | Lietuva | Europe

ESU Luiz Bjuks, B.LOVED redaktorė

Interjero dizainerės specialybę įgijusi Luiz jau šešerius metus yra apdovanojimų pelniusio vestuvių ir gyvenimo būdo tinklaraščio B.LOVED redaktorė. Tinklaraštyje pateikiama gražiausių ir moderniausių idėjų vestuvėms, interjerui, šeimai, madai ir grožiui. Per tuos metus jos stiliaus darbai buvo publikuoti pagrindiniuose vestuvių tematikos leidiniuose visame pasaulyje, ji laikoma progresyvia nuomonės formuotoja vestuvių industrijoje.
Louise Beukes

Klausimai ir atsakymai

Kodėl pasukote į vestuvių industriją?
Kartais net pats paprasčiausias veiksmas gali pakeisti jūsų gyvenimą.  Man taip nutiko vieną šaltoką 2011 m. kovo dieną, kai paspaudusi mygtuką „Publikuoti“ paskelbiau savo pirmąjį tinklaraščio įrašą. Tuo metu net neįsivaizdavau, kad tai įmes mane į beprotišką vestuvių pasaulį. Staiga atsirado labai daug veiklos – reikėjo derinti reiklų visos dienos etatinį darbą, sparčiai besiplečiančio tinklaraščio kūrimą ir santuokinį gyvenimą.

Per tuos metus dirbau nesustodama, kad sukurčiau prekės ženklą B.LOVED, didinau skaitytojų ratą ir plėtojau talentingų, ištikimų vestuvių industrijos specialistų tinklą. O 2014 m. išėjau iš etatinio darbo, kuris man nebeteikė pasitenkinimo, ir atidaviau savo širdį ir sielą verslui ir industrijai, kurią beprotiškai įsimylėjau.

Iš visų jūsų tinklaraštyje pateiktų vestuvių, kurios yra jūsų mėgstamiausios?
Per tuos metus buvau įsimylėjusi visas tikras vestuves, aprašytas B.LOVED, bet šiuo metu mano mėgstamiausios yra Eduardo ir Klareanos vestuvės, kuriose persipynė britiškos ir braziliškos tradicijos, šiais metais vykusios Eduardo senelio namuose, stūksančiuose virš Pietų žemakalnių. Šiose vestuvėse anglų tradicijų elementai buvo suderinti su braziliška šventine atmosfera. Šiuolaikiška Klareanos vestuvinė suknelė, kurią sukūrė britų dizaineris Self Portrait, visus paliko be žado, o atvira palapinė, išpuošta angliškomis rožėmis, hortenzijomis ir bijūnais, sukūrė puikią vakarienės lauke atmosferą. Jaunavedžiai vaišino svečius iš Brazilijos atskraidintu tortu, o pašėlęs vakarėlis šokių aikštelėje tęsėsi iki 1 val. nakties.

Kaip manote, kiek vestuvėse yra svarbi fotografija?
Kai suvalgytas paskutinis torto gabalėlis, kai nuvysta paskutinis vestuvinės puokštės žiedlapis, o pirmojo bučinio romantika atrodo kaip tolimas sapnas, nuotraukos atgaivina vestuvių dienos prisiminimus.  Diena, kai gaunate vestuvių nuotraukas, yra beveik tokia pat jaudinanti kaip ir pati vestuvių diena!  Išgyvename akimirkas iš naujo, pažvelgiame į savo vestuves iš naujos perspektyvos, matome meilę ir juoką svečių veiduose ir įvertiname taip gražiai įamžintas visas tas mažas detales, kurias rinkomės ir kūrėme mėnesius.  Nuotraukos ir albumai nėra saugomi vien tik tam, kad galėtume juos kada nors vėliau pavartyti. Tai yra vertingas palikimas būsimoms kartoms, padėsiantis sužinoti apie praeitį.