Nikon Imaging | Lietuva | Europe

ESU Nadia Meli, vestuvių fotografė

Nadia gimė Italijoje, užaugo Vokietijoje, o šiuo metu gyvena Braitone, Anglijoje. Prieš aštuonerius metus ji pradėjo savo vestuvių fotografijos verslą ir šiandien fotografuoja vestuves visame pasaulyje, o kiekvieną vasarą keliauja į Italiją, kad užfiksuotų itališkų vestuvių grožį ir magiją. Jos gyvenimo tikslas – stengtis, kad žmonės jaustųsi mylimi ir ne vieni. Nadia to siekia pasitelkdama grožį, nes ji mano, kad grožis yra matoma meilė.

Jos stiliuje atsispindi jos vizija ir tikslas – bendrumo jausmas. Jos didžiausia aistra yra žmonės, jų istorijos, jų gyvenimas ir galimybė juos perteikti. Dėl šios priežasties ji pradėjo rengti dirbtuves ir internetinius kursus fotografams, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama fotografų vizijos ugdymui, o ne tik redagavimo stiliui.
Nadia Meli

Klausimai ir atsakymai

Kaip atsidūrėte vestuvių fotografijos versle?
Pirmąjį fotoaparatą gavau būdama 19 metų, kai persikėliau į Londoną. Pradėjau eksperimentuoti fotografuodama mieste ir tuo pačiu metu įsimylėjau ir fotografavimą, ir miestą. Kitus ketverius metus fotografavau tik savo malonumui. Kai universitete baigiau teologijos studijas, supratau, kad niekas kitas neteikia man tiek džiaugsmo kaip fotografavimas, kad tai yra viskas, ką noriu daryti. Taigi, pradėjau savo verslą neturėdama jokio kito plano, tik kiek įmanoma daugiau fotografuoti. 2010 m. kovą fotografavau draugo vestuvėse ir nuo to laiko į praeitį nebesižvalgiau. Man taip pat patinka rengti fotografų dirbtuves, ypač stengiuosi padėti jiems surasti savo stilių ir viziją.

Būtent todėl sukūriau „Signature Style System“ – internetinius kursus fotografams, kurie nori rasti savo stilių ir balsą šioje industrijoje.

Kokią vestuvių tradiciją labiausiai patinka fotografuoti?
Jų labai daug, net sunku išsirinkti tik vieną. Vienas mėgstamiausių momentų, kai virš jaunavedžių galvų byra konfeti – puikus kadras garantuotas! Tačiau labiausiai patinka kalbos. Jos tokios emocingos!

Koks didžiausias iššūkis fotografuojant vestuvėse?
Fotografas turi būti greitas ir vienu metu būti keliose vietose. Daugelis vestuvių akimirkų yra unikalios ir fotografas neturi progos nufotografuoti iš naujo, todėl jis turi būti tikslus ir nuolat susikaupęs, o tai gali sukelti nemažai streso. Dažniausiai suvokiu, kad buvau nuolat įsitempusi tik tada, kai viskas baigiasi!