Nikon Imaging | Lietuva | Europe

ESU Elena Saja, „Wedding Wonderland“ įkūrėja

Elena susižavėjo vestuvėmis prieš keletą metų, kai pradėjo planuoti savo vestuves. Staiga vestuvės buvo viskas, apie ką ji galėjo galvoti, o 2012 m. pradžioje ji įkūrė „Wedding Wonderland“ – tinklaraštį apie kūrybiškas vestuves ir nuostabias vestuvių nuotraukas. „Wedding Wonderland“ greitai tapo vienu didžiausių Italijos tinklaraščių apie vestuves, kuriame įkvėpimo semiasi tūkstančiai vestuves planuojančių porų.

Nuo pat pradžių Elena siekė padėti būsimoms nuotakoms ir jaunikiams individualizuoti savo vestuves, kad viskas būtų taip, kaip jie nori. Po penkerių metų Elena su malonumu tai vadina savo darbu. Ji kasdien keletą valandų praleidžia žiūrėdama įsimylėjusių žmonių nuotraukas ir mano, kad jai labai pasisekė.
Elena Saia

Klausimai ir atsakymai

Kodėl pasukote į vestuvių industriją?
Tai įvyko atsitiktinai! Iš pradžių „Wedding Wonderland“ buvo tik hobis (beje, atimantis labai daug laiko), bet visada maniau, kad galiu iš to padaryti kažką daugiau. Man patinka dirbti vestuvių industrijoje – mane visada supa grožis ir aš galiu kasdien sukurti kažką naujo.

Iš visų jūsų tinklaraštyje pateiktų vestuvių, kurios yra jūsų mėgstamiausios?
Jų yra tiek daug! Jei tikrai reikėtų išsirinkti, tai būtų žavios anksčiau šiais metais vykusios vestuvės, kurias įkvėpė „Vasarvidžio nakties sapnas“. Jose buvo viskas, kas man patinka: miško tematikos pokylio salė, ryškios spalvos, ilgas stalas, virš kurio kabėjo pasakiškos girliandos, aukso atspalviai ir daugybė kitų kūrybiškų detalių.

Kaip manote, kiek vestuvėse yra svarbi fotografija?
Vestuvių fotografija yra neapsakomai svarbi – nuotaka praleidžia tiek daug laiko apgalvodama kiekvieną detalę, suknelę, gėles, dovanėles, bet visu tuo spėjama pasigrožėti vos keletą valandų, nes vestuvių diena pralekia taip greitai! Visos poros nusipelno gero fotografo, kuris užfiksuotų visas nuostabias ir brangias akimirkas.