Nikon Imaging | Lietuva | Europe

ESU Nesa Buonomo, „La Mariée Aux Pieds Nus“ įkūrėja

Lione įsikūrusi Nesa Buonomo (Nessa Buonomo) yra profesionali vestuvių tinklaraštininkė, meninė vadovė ir autorė.

2008 m. ji su sužadėtiniu persikėlė į San Fransiską, Kalifornijoje, kur pirmą kartą sužinojo apie amerikietiškus vestuvių tinklaraščius. Supratusi, kad tuo metu Prancūzijoje nebuvo jokio panašaus tinklaraščio, kuris padėtų būsimoms nuotakoms pasisemti įkvėpimo, Nesa grįžo į Paryžių ir sukūrė vestuvių tinklaraštį „La Mariée Aux Pieds Nus“. Tinklaraštis greitai pritraukė daugybę sekėjų, o 2011 m. Nesa pasinėrė ir į vestuvinių mugių pasaulį. Kasmet Paryžiuje rengiamoje mugėje LOVE/ETC susirenka pardavėjai ir paslaugų teikėjai iš viso pasaulio, kad galėtų parodyti savo darbus nuotakoms ir jaunikiams, besidomintiems naujausiomis vestuvių madomis.

Naujausias Nesos sumanymas yra 2016 m. Lione atidaryta nuosava fotografijos studija „Studio Quotidien“. Studija atidaryta siekiant padėti industrijos specialistams, pavyzdžiui, fotografams, vestuvinių drabužių ir juvelyrinių dirbinių dizaineriams, kurie siekia paversti kiekvienos poros svajonių vestuves realybe.
Nessa Buonomo

Klausimai ir atsakymai

Kodėl pasukote į vestuvių industriją?
Kai 2009 m. pradėjau rašyti savo tinklaraštį, aš neplanavau tapti profesionalia vestuvių tinklaraštininke. Tuo metu prasidėjo Prancūzijos vestuvių industrijos atgimimas, atsirado naujų mažmenininkų, kurie, kaip ir aš, padėjo transformuoti vestuvių madas Prancūzijoje. Tinklaraštis buvo tobula platforma, padėjusia man tapti šios evoliucijos dalimi, tad mano karjera pasuko vestuvių kryptimi gana natūraliai.

Iš visų jūsų tinklaraštyje pateiktų vestuvių, kurios yra jūsų mėgstamiausios?
Labiausiai patinka Robio ir Marinos vestuvės, vykusios praėjusiais metais Elzase. Man, kaip tinklaraštininkei, jos apima viską, kas man patinka vestuvėse. Jų vestuvių nuotraukos yra neįtikėtinos. Man patinka natūralus, autentiškas ir paprastas stilius, kuriame kiekviena detalė yra kruopščiai apgalvota. Šios vestuvės man svarbios ne tik dėl to, kad turėjau garbę padaryti visas gėles ir dekoracijas – Robis ir Marina yra mano geri draugai, todėl galėjau mėgautis vestuvėmis ir kaip svečias.  Aš su kitais šventės dalyviais džiaugėmės galėdami šią ypatingą dieną būti kartu su jaunavedžiais.

Kaip manote, kiek vestuvėse yra svarbi fotografija?
Poroms, norinčioms sumažinti savo vestuvių biudžetą, visada sakau, kad vienintelis dalykas, kuriam negalima taupyti, yra fotografija. Tai vienintelis būdas atgaivinti prisiminimus ir po vestuvių pasidalyti šventės akimirkomis su kitais. Nuotraukos padeda prisiminti ir branginti šią svarbią gyvenimo šventę daugybę metų.