Nikon Imaging | Lietuva | Europe

ESU Simona Simerkova ir Kamilis Saliba, vestuvių fotografai

Simona ir Kamilis yra vestuvių fotografai, kartu dirbantys jau nuo 2012 m. Jie suvienijo jėgas, nes vestuvėse „daugiau akių gali pamatyti daugiau“, o dirbdami su įvairiais Nikon fotoaparatais ir objektyvais jie tą ypatingą dieną gali užfiksuoti iš daugybės skirtingų perspektyvų. Pavyzdžiui, Simona gali skirti 100 % savo laiko nuotakai, o Kamilis gali sutelkti dėmesį į didžiajai dienai besiruošiantį jaunikį.

Per tuos metus jie dirbdami įamžino puikių akimirkų ir rado naujų draugų. Simona ir Kamilis myli savo darbą, jiems patinka užfiksuoti tai, kas patinka labiausiai – džiaugsmą, laimę ir visas kitas stiprias emocijas, užplūstančias vestuvių dieną.
Simona & Kabil

Klausimai ir atsakymai

Kaip atsidūrėte vestuvių fotografijos versle?

Kamilis: vestuvių fotografavimu užsiimu nuo 1999 m., kai baigiau meno ir fotografijos studijas, taigi, per tą laiką išmokau atpažinti šaunias vestuvių tendencijas!

Simona: nors ne taip ilgai kaip Kamilis, bet vestuvių fotografijos srityje esu nuo 2008 m. Studijavau tapybą, paskui pradėjau fotografuoti vestuves. Be to, užsiimu ir portretų fotografija mados srityje.


Kokią vestuvių tradiciją labiausiai patinka fotografuoti?

Mums labai pasisekė, nes tipiškos čekiškos vestuvės turi daugybę tradicijų, todėl mes turime daug darbo. Viena iš mūsų mėgstamiausių tradicijų yra fotografuoti „apsimetėlę nuotaką“: tai yra tradicija, vykstanti ceremonijos ryte, kai jaunikis ateina pasiimti nuotakos į jos namus ir prašyti jos tėvų palaiminimo, o kitas vestuvių svečias, dažniausiai vyras, apsirengia kaip nuotaka ir bando suvilioti jaunikį!


Koks didžiausias iššūkis fotografuojant vestuvėse?

Didžiausias iššūkis yra techniškai sudėtingu būdu pagauti emociškai stiprius ir efektyvius kadrus, net esant nepatogioms fotografavimo sąlygoms ir trūkstant laiko. Turime galvoti ir reaguoti greitai.