Nikon Imaging | Lietuva | Europe

ESU Liusė Spišakova, „Originalni Svatba“ redaktorė

Liusė Spišakova (Lucie Spišáková) yra Čekijos tinklaraštininkė, nuomonės formuotoja ir vienų metų mergaitės mama. Kai neužsiima vaiko priežiūra, Liusė rūpinasi savo sėkmės sulaukusiu vestuvių tinklaraščiu „Originalni Svatba“.

Nuo 2011 m. gyvuojantis tinklaraštis yra įkvėpimo šaltinis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama gražios ir išskirtinės vestuvių dienos detalėms. Jame rasite informacijos apie viską: pradedant sužadėtuvėmis, planavimu ir pasiruošimu ir baigiant nuostabių vestuvių nuotraukų publikavimu. Be to, čia pateikiamos naujausios vestuvių tendencijos, įkvepiančios idėjos, spalvų paletės ir patvirtinti vestuvinių paslaugų teikėjai. Be vestuvių, Liusė mėgsta fotografuoti kasdienio gyvenimo grožį, ypač dabar, kai turi mažylę.
Lucie Spišáková

Klausimai ir atsakymai

Kodėl pasukote į vestuvių industriją?
Prieš keletą metų, kai planavau savo vestuves, ieškojau įkvepiančių idėjų daugybėje užsieninių vestuvių tinklaraščių. Būtent tai paskatino mane po vestuvių sukurti vestuvių tinklaraštį, kuriame būtų publikuojamos išskirtinės mūsų šalyje organizuojamos vestuvės, kad Čekijoje gyvenančios nuotakos galėtų ieškoti idėjų savo kalba ir rasti patikimų vietinių paslaugų teikėjų.

Iš visų jūsų tinklaraštyje pateiktų vestuvių, kurios yra jūsų mėgstamiausios?
Mano pačios mėgstamiausios vestuvės yra Venecijoje vykusios vestuvės, kurias fotografavo Matejus Trasakas (Matej Trasák). Nors oras nebuvo tobulas, nuotraukos perteikia puikią atmosferą, o vestuvių portretai yra tiesiog stulbinantys.
Man taip pat patinka šios vestuvės dėl natūralaus apšvietimo, žalumos ir gražių detalių.

Kaip manote, kiek vestuvėse yra svarbi fotografija?
Mano nuomone, investavimas į vestuvių fotografą yra turbūt svarbiausia ir geriausia jaunavedžių poros investicija, kurią jie gali padaryti. Kad ir kokie stiprūs būtų prisiminimai, laikui bėgant jie išblės. O vestuvių nuotraukos net ir po daugelio metų gali sukelti emocijas ir priminti gražias tą dieną patirtas akimirkas.