Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Smūgio akimirkos užfiksavimas fotoaparatu D500

Kaip užfiksuoti #Smūgioakimirką? Nikon bendradarbiavo su dviejų divizionų BAMMA mišrių kovos menų pasaulio čempionu Tomu Diukesnua (Tom Duquesnoy), Ugniniu vaikiu, ir sporto fotografu Tomu Mailsu (Tom Miles), siekdama užfiksuoti tik sekundės dalį trunkančią smūgio akimirką ir parodyti vaizdus, kurių neįmanoma pamatyti plika akimi.

Pamatykite, kaip dėl didelio fotoaparato Nikon D500 apdorojimo greičio ir plačių ISO galimybių pavyko užfiksuoti neįtikėtinai greitą mišrių kovos menų (MKM) superžvaigždę, smūgiuojantį į įvairius maisto produktus, pvz., arbūzus, pyragus ir moliūgus.

Nikon D500 – Smūgio akimirka

Tomo Mailso biografija

Tomas Mailsas yra profesionalus redakcinių bei komercinių sporto nuotraukų ir portretų fotografas, gyvenantis Londone, Jungtinėje Karalystėje. Jis fotografuoja įvairiems šalies žurnalams bei komerciniams klientams, tokiems kaip „The Telegraph“, „Men’s Health“ ir „Men’s Fitness“. Tomą labai traukia sporto ir sveikatingumo sritis, nes joje atsiveria labai įvairaus darbo galimybių ir proga bendradarbiauti su tikrai motyvuojančiais žmonėmis, tarp jų Pola Redklif (Paula Radcliffe), Roris Maklrojus (Rory Mcllroy) ir Mo Fara (Mo Farah). Be to, kartu galima kurti įsimintinus vaizdus.
Tomas taip pat dėstė daugiau nei 30 universitetų visoje JK, kur skaitė paskaitas apie Jungtinėje Karalystėje veikiančią fotografijos mokyklą Nikon School, ir dėstė Fotografų asociacijoje.
www.tmphoto.co.uk / www.photosmudger.com

Tomo Diukesnua biografija

Tomas Diukesnua, kurio pravardė Ugninis vaikis, yra Prancūzijos mišrių kovos menų (MKM) meistras, gimęs 1993 m. birželio 21 d. Lanse, Prancūzijoje. T. Diukesnua nuo 2013 m. yra galingiausias puslengvio svorio kategorijos kovotojas Europoje.

Jis gavo nugalėtojo diržus Europoje vykusiose „Belgium Beatdown“, „Killacam“ varžybose, o šiuo metu jam priklauso BAMMA puslengvio ir lengviausio svorio kategorijų pasaulinių varžybų titulai. „Killacam“ varžybose pirmąsias dvi kovas jis laimėjo vos per 35 sekundes, po to tapo British Association of Mixed Martial Arts (BAMMA) (Britanijos mišrių kovos menų asociacijos) – didžiausios Europoje MKM organizacijos – nariu.

Nikon kampanija „Smūgio akimirka“ | Kas yra jūsų komplekto krepšyje?

Nikon kampanija „Smūgio akimirka“ | Kas vyko už kadro