Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Nikon D3400 – „Spragtukas“ tamsoje

Išskirtinėje fotosesijoje Nikon bendradarbiavo su Melisa Čapski (Melissa Chapski) ir šokių fotografu Loranu Liotardo (Laurent Liotardo) ir siekė parodyti, kaip naudojant naująjį fotoaparatą Nikon D3400 – DX formato DSLR, skirtą pradedantiems fotografams, paprasta fotografuoti aukštos kokybės vaizdus ir akimirksniu jais pasidalyti.

Pasinaudodami saitažodžiu #D3400tamsoje, pamatykite, kaip Melisa atlieka visame pasaulyje žinomą klasikinį kalėdinį šokį ir kaip šiai išskirtinei fotosesijai buvo pertvarkytas De Brakke Grond teatras Amsterdame.

Fotosesija menko apšvietimo sąlygomis naudojant Nikon D3400 | Fėjos Dražė šokis tamsoje

Nikon pristato Fėjos Dražė šokį iš baleto „Spragtukas“

Loranas Liotardo

Loranas kilęs iš Prancūzijos pietuose esančio Marselio, dabar gyvena Londone ir profesionaliu fotografu dirba daugiau nei 10 metų. Jo specializacija – šokių, filmų ir vestuvių fotografija.

Tik baletas – pagrindinė Loraną įkvepianti veikla – gali varžytis su jo aistra fotografijai. Nuo 17 metų jis yra profesionalus baleto šokėjas. Per savo karjerą šoko visoje Prancūzijoje, o 2003 m. atvyko į Jungtinę Karalystę ir prisijungė prie Nacionalinio Anglijos baleto. Su šia trupe jis tebešoka ir šiandien. Loranas daug metų darbe naudoja Nikon fotoaparatus, konkrečiai D810, D5 bei D700, ir mėgsta NIKKOR fiksuoto židinio nuotolio objektyvus (AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED, AF-S VR Micro NIKKOR 105mm f/2.8G IF-ED, AF-S NIKKOR 105mm f/1.4E ED), kurie jam labiau patinka nei bet kokie kiti objektyvai.

Melisa Čapski

Melisa Čapski (19) šoka nuo penkiolikos – baleto pasaulyje ji dar gana trumpai. Melisa kilusi iš Masačusetso (JAV), ji Niujorke mokėsi pagal Elisono baleto (Ellison Ballet) profesinio mokymo programą. Dabar ji gyvena Amsterdame, kur nuo 2015 m. rugpjūčio šoka Nacionalinio Nyderlandų baleto trupėje „Junior Company“. Ji varžėsi daugelyje tarptautinių varžybų ir laimėjo aukso medalį Tarptautiniame Indianapolio baleto konkurse (Indianapolis International Ballet Competition) bei 2015 m. Amerikos jaunimo didžiojo prizo varžybose (Youth America Grand Prix).