Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Chaoso pašalinimas

„Chaoso pašalinimas“ Tokijuje naudojant NIKKOR universalius kintamojo židinio objektyvus

Nuo neoninio naktinio gyvenimo iki išskirtinio tradicijų ir modernumo balanso ir įspūdingų miesto siužetų – visa tai Tokijų daro rojumi kelionių fotografams.

Be to, tai didžiausias pasaulio miestas ir Nikon gimtinė, todėl Nikon pateikė išbandymą lenkų kelionių fotografui Lukui Palkai – nufotografuoti tikrąją miesto esmę, šalinant chaosą ir akcentuojant elementus, kurie Tokiją daro tokį ypatingą. 

Pamatykite, kaip NIKKOR universalūs kintamojo židinio objektyvai leido Lukui išskirti akimirkas iš pašėlusios aplinkos ir užfiksuoti puikių kadrų, atvaizduojančių konkrečias iš Japonijos sostinės chaoso išskirtas detales.

Komentuodamas savo patirtį, Lukas Palka sakė: „Kaip kelionių fotografas ieškau tvirtos ir universalios įrangos, kuri užtikrina, jog galėsiu fiksuoti įvairius kadrus vos su vienu fotoaparato korpusu ir objektyvu. Tokijuje galima užfiksuoti įvairių kadrų, o kiekvienas iš keturių mano naudotų objektyvų leido pašalinti šio nuostabaus miesto chaosą ir išskirti pagrindinius elementus, kurie jį daro tokį ypatingą. Gauti vaizdai atspindi mano aistrą – leisti žmonėms pažvelgti į šį ikonišką didmiestį kitu kampu.“

Lukas fotografavo naudodamas D5, D500 ir D7500 bei šiuos NIKKOR universalius kintamojo židinio objektyvus:

AF-S DX NIKKOR 18-300mm f/3.5-6.3G ED VR: šis itin kompaktiškas ir nešiotis skirtas objektyvas puikiai tinka norintiems keliauti be naštos, tačiau neaukoti nuotraukos kokybės. Virpesių mažinimo sistema užtikrina, kad objektyvas perteiks aiškius vaizdus – net ir tuomet, kai fotografuoju fotoaparatą laikydamas rankose ir parinkęs vieną iš nuostatų teleobjektyvo diapazono pakraštyje.

AF-S NIKKOR 24-120mm f/4G ED VR: standartinis kintamojo židinio objektyvas bet kuriam taupančiam FX fotografui – jis pasižymi universalumu ir našumu netgi naudojant su aukštos skyros fotoaparatais. Šis kompaktiškas objektyvas turi pastovią f/4 diafragmą ir universalų 24–120 mm židinio nuotolio diapazoną, tuo tarpu jo nanometrinė kristalinė danga itin sumažina vaizdo dvejinimąsi ir blyksnius.

AF-S NIKKOR 28-300mm f/3.5-5.6G ED VR: šis itin galingas FX kintamojo židinio objektyvas gali lengvai persijungti iš plačiakampės į teleobjektyvo priartinimo padėtį. Puikiai tinka tyrinėjant naują miestą, kai komplekto krepšyje yra vietos tik vienam objektyvui.

AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR: šis objektyvas apima įvairaus židinio nuotolio diapazoną, kuris puikiai tinka kraštovaizdžiui fotografuoti. Jis taip pat turi Nikon virpesių mažinimo sistemą, kuri leidžia fotografuoti esant net keturiomis padalomis lėtesniam užrakto greičiui, todėl rankoje laikomu fotoaparatu užfiksuoti vaizdai nėra susilieję.