Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Nikon D500

Tikiuosi ateityje dažniau naudoti Nikon D500. Jo lengvas korpusas tinka laukinei gamtai fotografuoti, nes jis labai mobilus, todėl galite jį nešioti ilgą laiką. Jo tylus užrakto režimas bei 4K filmų įrašymo galimybės tiesiog neprilygstamos.

Nikon D5

Nikon D5 – mano mėgstamiausias fotoaparatas. Jis užtikrina itin aiškius vaizdus ir išskirtinai platų diapazoną.

Fotografuojant laukinę gamtą svarbu susilieti su fonu. Nikon D5 puikiai tam tinka dėl tylaus užrakto atleidimo režimo ir automatinio fokusavimo tikslumo bei greičio net ir esant prastam apšvietimui.

NIKON D4

Kai nenaudoju Nikon D5, Nikon D4 tebėra vienas iš dažniausiai mano pasirenkamų fotoaparatų. Su šiuo fotoaparatu mane sieja daug ankstesnių darbų ir jis pažadina malonius prisiminimus apie darbą Japonijoje. Automatinio fokusavimo sistema nuostabi, ypač dirbant prasto apšvietimo sąlygomis. Platus šio fotoaparato ISO diapazonas užtikrina, kad užfiksuosite aiškių ir gražių kadrų bet kokiomis sąlygomis. Už jį pranašesnis tik D5.

OBJEKTYVAI

Mieliau naudoju ilgus telefotografijos objektyvus, nes jie suteikia galimybę fotografuoti per atstumą netrikdant laukinių gyvūnų. NIKKOR 500 mm ir 600 mm – du mano mėgstamiausi objektyvai. Jų didinimo galimybės puikios, todėl užfiksuosite kiekvieną objekto detalę. Šiuos objektyvus naudojau fiksuodamas baltuosius vilkus Arkties regione.

AF-S NIKKOR 600MM F/4 E FL ED VR

AF-S NIKKOR 500MM F/4G FD ER

AF-S NIKKOR 800MM F/5.6E FL ED VR

NIKKOR 800 mm – dar vienas iš mano mėgstamų naudoti objektyvų. Jis puikiai tinka laukinei gamtai fotografuoti, nes yra lengvas ir kompaktiškas. Be to, virpesių mažinimo funkcija sumažina fotoaparato drebėjimo poveikį, o tai labai svarbu dirbant lauke.