Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Vincento Miunjė (Vincent Munier) specializacija – laukinės gamtos nuotraukos ir lauke fotografuoti vaizdai. Vincentas gimė Prancūzijos Vogėzų regione ir fotografiją pamėgo būdamas 12 metų. Didžiąją dalį jaunystės praleido fiksuodamas laukinę gamtą miškuose, kurių apsuptyje gyveno.

Vincentas nepaprastai gerbia bei dievina gamtą. Jis yra fotografavęs laukinius gyvūnus visame pasaulyje. Jo žymiausi projektai yra baltųjų vilkų fotografavimas Elsmyro saloje Kanadoje ir gulbių bei gervių fotografavimas Hokaido saloje Japonijoje.

Vincentas yra pirmas fotografas, tris kartus iš eilės gavęs BBC „Wildlife Photographer of the Year „Erik Hosking Award“ (laukinės gamtos metų fotografo Eriko Hoskingo apdovanojimas). Jo nuotraukos eksponuojamos meno galerijose ir spausdinamos prestižiniuose užsienio šalių žurnaluose. Jis savarankiškai leidžia savo fotografijos knygas, bendradarbiaudamas su „Kobalann“ – 2010 m. įkurta leidykla.

Kaip Nikon ambasadorius Europoje, Vincentas parodys savo individualų stilių ir kartu suteiks informacijos bei konsultacijų pradedantiesiems laukinės gamtos fotografams.