Nikon Imaging | Lietuva | Europe

NIKON D850

D850 yra tikrai naujas žaidėjas – fotoaparatas, kuriuo man patiko fotografuoti specialiame Bukomo projekte. Jis kompaktiškame ir labai sparčiame korpuse suteikia reikiamą raišką ir dinaminį diapazoną – idealiai tinkamą įspūdingiems, stambaus plano kadrams.

Nikon D500

Nikon D500 yra nepaprastai lengvas fotoaparatas, ypač kai yra naudojamas kartu su lengvesniais DX objektyvais. Užsiimdamas nuotykių fotografija dažnai turiu įsitraukti į procesą. Pavyzdžiui, jei fotografuoju alpinistus, turiu kopti ir aš, todėl turėti lengvą fotoaparatą, pvz., D500, yra labai svarbu. Niekada nenori, kad komplektas tave lėtintų. Man taip pat labai patinka fotoaparato 4K vaizdo įrašų galimybės – jau esu užfiksavęs fantastiškos medžiagos būsimiems filmams.

Nikon D5

Nikon D5 yra nuostabus fotoaparatas ir tikiuosi jį išbandyti vykdydamas Nikon ambasadoriaus pareigas. Šis fotoaparatas išlaiko gerą vaizdo kokybę ir platų ISO diapazoną, todėl jis idealiai tinka fotografuoti esant prastam apšvietimui, ir pasižymi įspūdingai dideliu kadrų greičiu, todėl puikiai tinka fiksuoti veiksmui, judantiems objektams ir vaizdų sekoms. Be to, jis taip pat fiksuoja fantastiškus 4K vaizdo įrašus.

AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

Šis itin ryškų vaizdą suteikiantis objektyvas yra vienas iš mano mėgstamiausių fotografuoti skirtų kintamojo židinio objektyvų. Jis labai universalus, juo dažnai galiu nufotografuoti visą projektą. Retai pasitaiko tokią gerą vaizdo kokybę užtikrinančių kintamojo židinio objektyvų.

AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8G ED VR II

Šis profesionalus telefotografijos kintamojo židinio objektyvas yra svarbiausias mano komplekto krepšio komponentas. Šis objektyvas pasižymi didžiausia 2,8 diafragma ir virpesių mažinimo funkcija bei fantastiška skyra ir gerai veikia prasto apšvietimo sąlygomis bei pasižymi diapazonu, kurį man patinka naudoti. Šį objektyvą su savimi bandau turėti kuo dažniau.