Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Įsikūręs Miunchene ir atstovaujamas agentūros „Upfront“, Rėjus Demskis (Ray Demski) yra vienas iš įdomiausių šiandien dirbančių veiksmo ir nuotykių fotografų.

Rėjui, užaugusiam uoliniuose Kanados kalnuose, visada labai patiko atvira gamta – šią aistrą pabrėžia tai, kad nuo 14 m. jis septynerius metus plaukiojo aplink pasaulį 14 m burlaiviu. Būtent tuo metu Rėjus į rankas paėmė savo pirmąjį fotoaparatą ir įžiebė aistrą įamžinti aplink esančius įvarius žmones ir kraštovaizdžius bei tuo pačiu lavino atletinius sugebėjimus.

2007 m. (po 40 aplankytų šalių ir beveik septynerių metų) jo aistra tapo visaverte karjera. Rėjus specializuojasi veiksmo ir nuotykių fotografijoje, o pasitelkdamas savo atletiškumą randa naujų kampų ir regėjimo taškų.

Jis yra bendradarbiavęs su tokiais komerciniais klientais kaip BMW, „Adidas“ ir „Audi“. Rėjus taip pat dirba su „Red Bull“ sportininkais ir fiksuoja įvairiausius sporto nuotykius nuo snieglenčių sporto iki šuolių nuo uolų.

Patį Rėjų įkvepia jo kelionės ir per jas sutikti žmonės. Neseniai jis su Berndu Zangerliu (Bernd Zangerl) dalyvavo ekspedicijoje į Indijos Himalajus, kuriuose įsikūręs fotografavo uolakopius ant žmogaus nepaliestų uolų 4000 metrų aukštyje. 

Kaip Nikon ambasadorius Europoje Rėjus ir toliau plės veiksmo ir nuotykių fotografijos galimybių ribas bei kitus skatins tyrinėti juos supantį pasaulį ir visada ieškoti naujų bei išskirtinių dalykų.