Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Nadia Meli

Vestuvės

Žmonės yra mano aistra, o fotografija man suteikia galimybę prisiliesti prie jų gyvenimo ir papasakoti jų istorijas.

Biografija

Nadia Meli yra Italijoje gimusi, Vokietijoje užaugusi fotografė, užsiimanti nedidelių vestuvių fotografavimu visoje Europoje. Nadia įsitraukė į vestuvių fotografavimo verslą 2010 m., kai sutiko fotografuoti kelių draugų vestuves. Nuo tada ji fotografavo šimtus vestuvių visame pasaulyje ir publikavo savo darbus įvairiuose žurnaluose ir tinklaraščiuose. Dėl išskirtinio, natūralaus ir nuoširdaus fotografavimo stiliaus ji greitai susilaukė pripažinimo šioje srityje. Nadios didžiausia aistra yra žmonės, jų istorijos, jų gyvenimas ir galimybė įamžinti svarbiausias jų gyvenimo akimirkas. Tai ją paskatino 2015 m. organizuoti mokomąsias dirbtuves ir internetinius kursus, kuriuose fotografai mokosi atrasti savo viziją, meninį skonį ir stilių.



Kas mano krepšyje

„Nikon įranga yra neįtikėtina, ji man padeda gauti detalių ir spalvingų nuotraukų. Aš laikausi tvirtos nuomonės, kad svarbiausia – produktyvumas, todėl toliau nurodytas rinkinys yra viskas, ko man reikia, kad galėčiau kurti tokias nuotraukas, kokias noriu.“



D750

Vienas pirmųjų mano naudotų Nikon fotoaparatų buvo D700 – man šis fotoaparatas labai patiko, nes puikiai perteikdavo spalvas, ypač pastelines. Jo įpėdinis D750 dar labiau pranoko mano lūkesčius. Šio fotoaparato užraktas veikia labai greitai, o tai labai svarbu fotografuojant vestuves. Be to, jis kompaktiškas, todėl galiu laisvai judėti ir nesimaišyti svečiams. Jis veikia neįtikėtinai gerai esant prastam apšvietimui, todėl galiu įamžinti šventės akimirkas net ir vakare.

Apžiūrėti fotoaparatą

D850

D850 yra nuostabus – tai tikras žvėris! ISO 64–25 600 diapazonas labai praverčia fotografui, kuris nemėgsta naudoti blykstės, todėl aš nuolat išnaudoju šio diapazono galimybes savo darbe. Dėl ypatingo jautrumo šviesai, atspalviams ir detalėms, gauti RAW formato vaizdai yra gražūs ir spalvingi. D850 tapo mano naujausiu mėgstamiausiu fotoaparatu.

Apžiūrėti fotoaparatą

AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G

Nikon 85 mm yra fantastiškas objektyvas. Tiesą sakant, aš dažniausiai jį naudoju kartu su 35 mm objektyvu! Tai didelės apertūros objektyvas, spalvos perteikiamos itin gražiai, o nanometrinė kristalinė danga sumažina vaizdo dvejinimąsi ir blyksnius. Puikus objektyvas!

Apžiūrėti objektyvą

AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

Mano krepšyje visada rasite 35 mm objektyvą. Šis plačiakampis objektyvas turi didelę f/1,4 diafragmą ir puikiai tinka fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis. O naudodami šį objektyvą su D850 galėsite drąsiai fotografuoti sutemus vykstantį veiksmą! Tai yra objektyvas, kuriuo galiu pasikliauti.

Apžiūrėti objektyvą

AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G

Šiuo objektyvu taip paprasta naudotis. Tiesą sakant, kai žiūri pro šį objektyvą, atrodo, kad žiūri tiesiogiai į objektus savo akimis. Būtent dėl to jis vis dar išlieka toks populiarus tarp vestuvių fotografų. Didžiausia f/1,4 diafragma užtikrina, kad vaizdo ieškiklyje vaizdas būtų aiškus, ir jis puikiai tinka fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis, kai reikalingas mažesnis ryškumo gylis.

Apžiūrėti objektyvą

AF-S VR Micro-NIKKOR 105mm f/2.8G IF-ED

Vestuvių fotografo krepšyje turi būti ir makropriartinimo objektyvas, kurį naudodami galėsite stambiu planu užfiksuoti smulkesnes detales, pvz., gėlę ar subtilius vestuvinės suknelės nėrinius. Šis objektyvas puikiai patenkina mano poreikius: 1:1 atkūrimo santykis ir virpesių mažinimo (VR) sistema užtikrina greitą ir stabilų fokusavimą, kai fotografuoju laikydama fotoaparatą rankose.

Apžiūrėti objektyvą

Susipažinkite su kitais Nikon ambasadoriais