Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Nikon D810

Dėl 36,3 megapikselio vaizdo jutiklio ir itin plataus ISO diapazono šiuo fotoaparatu gaunami fantastiški vaizdai. Tai reiškia, kad nepriklausomai nuo fotografavimo aplinkos apšvietos fotoaparatas gali prisitaikyti ir juo galima padaryti nuostabiai ryškių kadrų. Be to, jis pakankamai kompaktiškas ir jį galima lengvai nešiotis. Tai vienas geriausių profesionalių fotoaparatų.

Nikon DF

Šis fotoaparatas ne tik puikiai atrodo, juo gaunamos nepaprastai įspūdingos nuotraukos. Šis fotoaparatas turi aukščiausios kokybės jutiklį ir puikią triukšmo kontrolės funkciją, jis kompaktiškas ir patogus nešiotis, todėl yra mano mėgstamiausias fotografuojant gyvenimo būdą.

Nikon COOLPIX A

Naudoju Nikon COOLPIX A dėl jo kokybės ir dydžio. Šiame mažame ir kompaktiškame fotoaparate naudojama DSLR technologija ir jo kokybė išlieka gera. Man patinka jį naudoti, kai ieškau istorijos ar idėjų ir noriu greitai ir lengvai užfiksuoti akimirką.

AF-S Zoom NIKKOR 17-35mm f/2.8D IF-ED

Šis objektyvas yra puikus! Jis yra lengvas ir spartus. Jo diafragma suteikia galimybę fotografuoti esant prastoms apšvietimo sąlygoms ir išlaiko objekto ryškumą.

AF-S NIKKOR 35mm f1.4G

Šis išskirtinės kokybės ir sparčios diafragmos plačiakampis objektyvas idealiai tinka, kai fotografuojama esant prastoms apšvietimo sąlygoms.

AF DC-NIKKOR 105mm f/2D

Šis spartus, vidutinio dydžio telefotografijos objektyvas puikiai tinka, kai fotografuoju blausioje šviesoje ir noriu suteikti nuotraukoms natūralumo. Man patinka jį naudoti, kai noriu užfiksuoti objektus jų natūralioje aplinkoje.