Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Nikon D5

Nikon D5 tapo mano mėgstamiausiu fotoaparatu ir aš didžiuojuosi būdamas naujojo geriausio DSLR ambasadoriumi.

Jo naujos kartos 153 taškų AF sistema, apie kurią 2016 m. sausio mėn. buvo paskelbta elektronikos parodoje „Consumer Electronics Show“ (CES), siūlo išskirtinai plačią aprėptį ir labiausiai padidintą jautrumą Nikon istorijoje – iki 3 280 000 išplėstą ISO diapazoną.

Pirmą kartą šį fotoaparatą išbandžiau žiedinėje lenktynių trasoje Ispanijoje, fotografuodamas trasa skriejančius motociklus. Tokiose situacijose norėdamas pagauti kadrą, sporto fotografas pasikliauna spartaus AF sistema. Fotoaparatas tiesiog prigludo prie mano rankų. Daugelis mano draugų fotografų trokšta gauti tokį!

Nikon D4

Nikon D4 yra dar vienas puikus fotoaparatas, tai – vienas iš mano atsarginių fotoaparatų, kai nenaudoju Nikon D5.

Tai taip pat spartus, daugiafunkcis fotoaparatas, turintis puikią automatinio fokusavimo ir pažangią vaizdo atpažinimo funkcijas.

Nikon D4s

Nikon D4S pasižymi fantastiška sparta ir išplėstu ISO diapazonu, todėl yra tikras ne tik tamsos, bet ir šviesos valdovas. Jis taip pat turi pažangią automatinio fokusavimo funkciją, kuri būtina fotografuojant sportą.

AF-S NIKKOR 400mm f/2.8E FL ED VR

Dėl automatinio fokusavimo sistemos ir sporto virpesių mažinimo režimo Nikon 400 mm objektyvas idealiai tinka sportui fotografuoti – juo galite padaryti fantastiškos kokybės vaizdų.

AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED

Šis objektyvas puikus dėl itin plataus kampo mastelio keitimo, leidžiančio priartėti prie objekto, be to, jis turi visapuses nustatymo galimybes, tai taip pat svarbu fotografuojant sportą.

AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

Šis objektyvas turi fantastišką mastelio keitimo funkciją, užtikrinančią gražų, ryškų vaizdą.

AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8G ED VR II

Tai vienas geriausių mano naudotų vidutinio nuotolio telefotografijos kintamojo židinio objektyvų, jis turi fantastišką automatinį fokusavimą, kuris labai parankus fotografuojant greitai judančius objektus, ir sukuria ryškius vaizdus.