Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Džoelas Marklundas (Joel Marklund) yra įžymus fotografas, kurio specializacija – sporto varžybų vaizdavimas. Jis įsikūręs Stokholme ir šiuo metu yra įtakingiausios Švedijos sporto fotografijos agentūros „Bildbyran“ pagrindinis fotografas.

Įkvėptas meilės sportui, Džoelas yra dirbęs daugiau kaip 45-iose skirtingose šalyse ir nušvietęs daugybę pasaulinio masto įvykių, įskaitant ketverias olimpines žaidynes. Jis publikuoja darbus visame pasaulyje ir už savo vaizdus yra laimėjęs nemažai apdovanojimų. Kai kurie iš jų – tarptautinis metų fotografijos apdovanojimas, NPPA geriausios reportažinės fotografijos ir Švedijos metų fotografijos apdovanojimas.

Turėdamas aibę klientų, tarp kurių – „Adidas“, „Nike“ ir Švedijos futbolo federacija, Džoelas ir toliau įkvepia daugelį žmonių savo pasaulinės klasės darbais.

Būdamas Nikon ambasadoriumi Europoje, Džoelas pademonstruos savo individualų stilių, techninę metodiką ir darbo etiką, norėdamas padrąsinti kitus praplėsti fotografijos ribas. Jis taip pat yra Nikon D5, Nikon geriausio DSLR fotoaparato, ambasadorius.