Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Susipažinkite su Nikon ambasadoriais

Nikon ambasadoriai yra keli talentingiausi ir įtakingiausi šiuo metu dirbantys vaizduojamojo meno kūrėjai. Šie gabūs ir temperamentingi pasakotojai dažnai peržengia ribas ir žavi aistra, energija ir atsidavimu savo amatui.

Nikon ambasadoriai yra talentingi ir turintys įtakos fotomenininkai, naudojantys naujausias sektoriaus technologijas ir žinantys socialines tendencijas, kad atspindėtų esamą laikmetį. Nikon ambasadoriai dalijasi savo techninėmis žiniomis ir entuziazmu su profesionaliais fotografais ir tais, kurie labai domisi fotografija, seminaruose, parodose, interneto mokymuose bei per socialinių tinklų paslaugas.

Nikon ambasadoriai yra Nikon įgalioti parodyti visuomenei ir profesionaliems vaizdų kūrėjams Nikon vaizdų kūrimo gaminių galimybes ir naudojimą, bet jų darbų turinys lieka jų nuosavybė. Nikon ambasadoriai yra nepriklausomi rangovai ir vizualaus meno atstovai, bet jie nėra Nikon darbuotojai. Nikon ambasadoriai yra atsakingi už savo nuotraukų, interneto svetainių, parodų ir vaizdų turinį bei būdus, kuriais šis turinys ir vaizdai yra gaunami. Ambasadorių nuotraukose, interneto svetainėse, parodose ar vaizduose išreikštos žinios, pranešimai ar požiūriai nebūtinai atspindi Nikon ar bet kurio Nikon darbuotojo nuomonę, įsitikinimus ar požiūrį.