Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Jūsų Nikon fotoaparate integruoto „Wi-Fi“ naudojimas

Nuoseklus nustatymo vadovas

Pasirinkite Nikon DSLR ir COOLPIX, turinčius integruotą „Wi-Fi®“, kad galėtumėte sklandžiai persiųsti vaizdus iš savo „Wi-Fi“ fotoaparato į suderinamą išmanųjį telefono ar planšetinio kompiuterio įrenginį, kad galėtumėte lengvai bendrinti. Puiki Nikon fotoaparatų, palaikančių „Wi-Fi“ jungiamumą, savybė yra ta, kad jums nereikia būti „Wi-Fi“ prisijungimo taške. Fotoaparatas ir jūsų išmanusis įrenginys sukuria ryšį.

Nors jūsų išmaniuoju telefonu tikriausiai galima fotografuoti, jūsų skaitmeniniu Nikon fotoaparatu, matyt, gausite geresnes nuotraukas. Taip yra dėl to, kad skaitmeniniuose fotoaparatuose naudojami didesni vaizdo jutikliai ir galingos vaizdo apdorojimo sistemos. Fotoaparato jutiklis suprojektuotas, kad užtikrintų jums didesnę skyrą, platesnį dinaminį diapazoną ir galimybę fotografuoti esant mažai šviesos ir naudoti didelius ISO – visa tai suteikia galimybę generuoti aukštos kokybės vaizdus. Nikon skaitmeniniuose fotoaparatuose taip pat naudojami puikūs NIKKOR objektyvai, taip pat daug funkcijų ir priedų, suteikiančių jums galimybę kūrybiškai fotografuoti.

Vaizdus galima nusiųsti į suderinamą išmanųjį įrenginį, kuriame įdiegta Nikon „Wireless Mobile Utility“ (WMU) programėlė. Programėlė nemokama, ją galima rasti „iTunes Online Store®“ ir „Google Play™“ parduotuvėje „Android™“ įrenginiams.

Jūsų didelės skyros fotoaparatas sukuria didelius failus ir jūs tikriausiai nenorėsite fotografuoti, naudodami maksimalią fotoaparato skyrą, jei planuojate siųsti vaizdus į išmanųjį įrenginį, naudodami „Wi-Fi“. Kuo didesnis failas, tuo ilgiau užtruks jį nusiųsti iš fotoaparato į įrenginį, todėl jums siūloma verčiau naudoti JPG, o ne NEF. Pasirinkus išsamų / didelį JPG taip pat gausite didesnius failus, negu pasirinkę bazinį / vidutinį ar mažą JPG. Jei fotografuojate vaizdus, kurie bus rodomi tik skaitmeniniu būdu, neabejodami galite nustatyti savo fotoaparatą, kad įrašytų mažesnio dydžio failus.

Jei norite fotografuoti, naudodami didesnę skyrą, galimą jūsų fotoaparate, nustatykite programėlę, kad ji atsisiųstų tik rekomenduojamo dydžio ar net mažesnio VGA dydžio vaizdus, o didesnės skyros vaizdus įrašytų laikmenos kortelėje. Tai galima padaryti programėles meniu nustatymuose.

Nuotolinis valdymas

Galite naudoti savo išmanųjį įrenginį kaip nuotolinį valdiklį fotografavimui – taip galite nusifotografuoti kartu su kitais asmenimis ar net padėti fotoaparatą tinkamoje vietoje laukinei gamtai fotografuoti, o patys įjungti užraktą nuotoliniu būdu, toli nuo laukinio gyvūno. Tikrai yra puiku, kad jūs išmaniajame įrenginyje faktiškai matote tą patį vaizdą, kokį fiksuoja fotoaparatas, todėl galite fotografuoti tiksliai tinkamiausiu jūsų pasirinktu momentu. (Norėdami sužinoti, ar jūsų fotoaparate numatyta ši galimybė, žr. fotoaparato naudotojo vadovą.)

Lengva bendrinti nuotraukas su savo draugais ir šeimos nariais, naudojant jūsų Nikon skaitmeninį fotoaparatą su integruotu „Wi-Fi“. Naudodami Nikon DSLR galite bendrinti ir vaizdo įrašus.

Suderinamo fotoaparato integruoto „Wi-Fi“ naudojimas

Norėdami naudoti integruotą Nikon fotoaparatų, turinčių integruotą „Wi-Fiׅ“, „Wi-Fi“ funkciją, turite atsisiųsti nemokamą programėlę „Wireless Mobile Utility“.

Turite į fotoaparatą įstatyti laikmenos kortelę, kad „Wi-Fi“ meniu būtų visiškai pasiekiami.

„Android™“ įrenginio naudojimas

Jei jūsų įrenginiuose naudojama „Android™“, atsisiųskite programėlę iš „Google Play™“ parduotuvės ir įdiekite savo „Android™“ įrenginyje.

„Apple™“ įrenginio naudojimas

Jei jūsų įrenginyje naudojama iOS, atsisiųskite programėlę iš „iTunes Online Store®“.

Yra įvairių būdų, kuriais „Android“ naudotojas gali prisijungti prie savo suderinamo fotoaparato ir vienintelis, kuriuo iOS naudotojas gali prijungti fotoaparatą prie savo išmaniojo įrenginio.  Tolesnėmis instrukcijomis gali pasinaudoti ir „Android™“, ir iOS naudotojai – prijungti pasirinkdami fotoaparato WI-FI NETWORK („Wi-Fi“ tinklas) ar SSID išmaniajame įrenginyje. Prisijungimas šiuo būdu yra greičiausias ir lengviausias, nes tai neužšifruotas ryšys.

„Android™“ naudotojai taip pat gali prisijungti, paspausdami WPS mygtuką (apsaugota „Wi-Fi“ sąranka), jei jų išmanusis įrenginys palaiko WPS mygtuką, arba įvesdami WPS PIN (apsaugota „Wi-Fi“ sąranka). Išsamias instrukcijas apie šio tipo ryšio užmezgimą žr. savo fotoaparato naudotojo vadove.

Dabar galite gauti prieigą prie fotoaparato, pasinaudodami programėle. Programėlėje pasirinkus „Take Pictures Remotely“ (Fotografuoti nuotoliniu būdu), tiesioginė peržiūra įjungiama automatiškai, ir dabar jūs galite savo išmaniajame įrenginyje matyti fotoaparato fiksuojamą vaizdą.

Suderinamo fotoaparato prijungimas prie išmaniojo įrenginio

1. Įjunkite fotoaparate integruotą „Wi-Fi“. Naujesniuose modeliuose yra išorinis „Wi-Fi“ mygtukas (kai kuriuose senesniuose modeliuose pasirinkite „Wi-Fi“ sąrankos meniu).

2. Eikite į išmaniojo įrenginio „Wi-Fi“ nustatymus ir pasirinkite fotoaparatą išmaniojo įrenginio rodomame tinklų sąraše. Jis prasideda Nikon, paskui eina raidžių ir skaičių eilutė. Jei naudojate „Android“, kartą jums užmezgus šį tinklo ryšį jūsų įrenginys automatiškai prisijungs, kai įjungsite fotoaparato „Wi-Fi“. Jei naudojate iOS, jums reikės atlikti šį veiksmą kaskart, kai norėsite naudoti belaidę savo Nikon fotoaparato funkciją su savo išmaniuoju telefonu.

3. Išmaniajame įrenginyje paleiskite Wireless Mobile Utility.

Suderinamo „Android™“ įrenginio ir su NFC suderinamo Nikon fotoaparato sujungimas

Jei naudojate 4.0 ar naujesnės „Android“ versijos išmanųjį telefoną ir su NFC suderinamą Nikon fotoaparatą, galite taip pat naudoti funkciją NFC („Near Field Communication“, artimas lauko ryšys), kad prijungtumėte savo Nikon fotoaparatą prie išmaniojo telefono ir įjungtumėte programėlę.

Norėdami tai padaryti tiesiog padėkite fotoaparato N žymę šalia „Android“ išmaniojo telefono ir du įrenginiai susijungs, paleisdami programėlę „Wireless Mobile Utility“. Dabar galite žiūrėti arba fotografuoti.