Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Atraskite, mokykitės, dalinkitės ir pasisemkite įkvėpimo iš fotografijos! Prisijunkite prie mūsų Nikon socialinės žiniasklaidos kanaluose.

Prisijunkite prie mūsų „Facebook“ svetainėje

Aplankykite mus socialiniame tinkle „Facebook“, kur renkasi milijonai Nikon gerbėjų iš viso pasaulio, kad pasidalytų, kaip juos įkvepia fotografavimas. Prisijunkite prie grupės ir pasidalykite savo kūryba su mumis ir kitais!

Sužinokite paskutines mūsų naujienas socialiniame tinkle „Twitter“

Susisiekite ir likite prisijungę, kad gautumėte paskutines naujienas, naudingų fotografijos patarimų, puikių vaizdų ir daug daugiau: sekite mus socialiniame tinkle „Twitter“.

Pasisemkite įkvėpimo svetainėje „Flickr“

Visada būkite įkvėpti! Mūsų „Flickr“ nuotraukų sraute rasite neišsenkantį gryno įkvėpimo fotografuoti ir vaizdinių tyrinėjimų šaltinį. Arba prisijunkite prie oficialios Nikon „Flickr“ grupės, kad turėtumėte daugiau galimybių patobulinti savo fotografavimą su Nikon. Skamba neblogai? Sužinokite daugiau apie mūsų funkciją Mėnesio nuotrauka.

APSILANKYKITE MŪSŲ NIKON INTERNETO DIENORAŠTYJE

Norėdami daugiau sužinoti apie funkcijas ir giliau pasinerti į fotografijos pasaulį, apsilankykite mūsų interneto dienoraštyje arba jį užsiprenumeruokite.

SUŽINOKITE DAUGIAU APSILANKĘ MŪSŲ „YOUTUBE“ KANALE

Atraskite, mokykitės, dalinkitės ir pasisemkite įkvėpimo iš fotografijos! Prisijunkite prie mūsų Nikon socialinės žiniasklaidos kanaluose.

PASISEMKITE ĮKVĖPIMO INSTAGRAM

Nuolat semkitės įkvėpimo! Atraskite puikių nuotraukų ir jų istorijų, naudingų patarimų dėl nuotraukų ir kt. Sekite mus Instagram dabar.