Nikon Imaging | Lietuva | Europe

PHOTOKINA 2016

SUSIPAŽINKITE SU PRISTATYTOJAIS

Šiais metais tai dar vienas puikus renginys. Vėl dalyvauja Marcel Lämmerhirt, kuris pristato D500. Joel Marklund kalbės apie D5, o Ami Vitale pasidalys savo patirtimi naudojant KeyMission 360.

MARCEL LÄMMERHIRT

Galbūt prisimenate Marcel pristatymą apie klimato kaitą photokina 2014. Šiais metais kalbės apie savo Nikon D500 naudojimo patirtį. Marcel pradėjo kaip snieglentininkas, o dabar jis yra aktyvaus sporto specialistas.

JOEL MARKLUND

Švedas sporto renginių fotografas Joel yra pirmasis Nikon ambasadorius Europoje. Jis išbandė naująjį Nikon D5. Joel karjera prasidėjo vietos laikraščio redakcijoje, jis fotografavo Pekino olimpines žaidynes, o dabar jis garsėja sportininkų veiksmo įkarštyje portretais.

AMI VITALE

Nikon ambasadorė Ami gyveno žeminėse ir karo zonose, apkeliavo daugiau nei 90 šalių, kuriose tapo konfliktų ir žmogaus charakterio savybių galių liudininke. Mes net nesvarstėme, kam duoti išbandyti judantiems objektams fotografuoti skirtą KeyMission 360, nes jai jis tinka geriausiai.

MARTIN EDSTRÖM

Martin specializuojasi įtraukiančios realybės pasakojimų srityje ir atskleidžia, kaip naudojant tokius naujausius produktus, kaip KeyMission 360, svarbius dalykus galima pateikti nepaprastai įdomiai. Jis yra „National Geographic Explorer“ narys, jo darbai taip pat publikuoti „The New York Times“ ir „The Guardian“ dienraščiuose.

HEIKE MÜLLER

Heike yra šveicarų grafikos dizainerė, aistringa maisto gurmanė, filmuojanti su Nikon D3400. Jos „Instagram“ profilio @tastyasheck maisto nuotykiai – tai ryškiaspalvės augalinės kilmės patiekalų nuotraukos, įkvėptos mados, gamtos ir meno.