Nikon Imaging | Lietuva | Europe

PHOTOKINA 2016

D5

Fotografuokite tai, ko nemato akys, pasitelkę išskirtinę D5 galią ir tikslumą. Neįtikėtina 153 taškų AF sistema užtikrina, kad visada sufokusuosite vaizdą, nesvarbu, ar fotografuotumėte lenktynes, ar raudonu kilimu žengiančias garsenybes. Užfiksuokite iki 200 NEF (RAW) vaizdų vienoje serijoje.

D500

D500 pasižymi išskirtine galia ir DX greičiu. Būdamas tarsi mažesnysis D5 brolis, šis fotoaparatas vis tiek išsiskiria neįtikėtina galia ir tikslumu. D500 įtaisyta 153 taškų AF sistema, yra nepertraukiamo fotografavimo 10 kadrų per sekundę sparta galimybė bei moderniausia 4K/UHD filmų filmavimo funkcija.

D3400

Su D3400 fotografuokite tobulai, o užfiksuotomis nuotraukomis pasidalykite iškart. 24,2 MP jutiklis užtikrina pribloškiančius rezultatus net esant silpnam apšvietimui, o SnapBridge automatiškai sinchronizuoja vaizdus su jūsų išmaniuoju įrenginiu, kad juos galėtumėte bendrinti akimirksniu. Naudodamiesi vadovo režimu, galėsite tobulinti savo įgūdžius fotografuodami.

NIKKOR 105 mm OBJEKTYVAS

NIKKOR 105 mm FX formato nekintamo židinio objektyvas su ryškia f/1,4 diafragma sukurtas taip, kad įkvėptų siekti naujų meno aukštumų fotografuojant portretus. Sukurtas taip, kad užfiksuotumėte kiekvieną niuansą, jis užtikrina išskirtinį ryškumą net kraštuose, puikų kontrastą ir skyrą, be to, sukuria tolygų suliejimo efektą.