Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Mūsų fotografai

Mūsų oficialūs 2017 m. pasaulio vandens sporto čempionato Budapešte Nikon fotografai: Tsutomu Kišimoto (Tsutomu Kishimoto), Hirojuki Nakamura (Hiroyuki Nakamura) ir Lukas Šulcas (Lukas Schulze). Visi trys yra sporto specialistai. Tsutomu ir Hirojuki fotografavo pasaulio vandens sporto čempionatą Kazanėje.

Tsutomu Kišimoto

Tsutomu tarptautiniuose sporto renginiuose lankosi nuo pat vaikystės, nes jo tėvas Kenas Kishimoto (Ken Kishimoto) buvo Japonijos sporto fotografijos pradininkas. Pirmą kartą su Nikon Tsutomu susidūrė 2007 metais, kai pagaliau buvo pristatytas ilgai lauktas Nikon D3. Jam, sporto fotografui, ta akimirka tapo lemtinga.

Hirojuki Nakamura

Būdamas 17 metų Hirojuki nusipirko sporto fotografijų albumą ir buvo jo pakerėtas. Po penkerių metų, 2000 m., jis jau fotografavo Sidnėjaus olimpines ˛aidynes. Fotografuodamas olimpines ˛aidynes Hirojuki buvo su˛avėtas sporto šakų įvairovės, nuo to laiko jo karjera tapo sporto fotografija.

Lukas Šulcas

Diuseldorfe gyvenantis laisvai samdomas fotografas ir foto˛urnalistas Lukas Šulcas yra sporto fotografijos specialistas. Jis fotografavo olimpines ˛aidynes, dirbo su tokiomis didelėms sporto prekių gamintojomis kaip „Adidas“, „Reebok“ bei tokiomis sporto organizacijomis kaip UEFA. Lukas Šulcas yra „Getty Images“ fotografas.