Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Nikon–NOOR akademija

Mes ne tik laukiame, kol kitos kartos vaizdinių istorijų pasakotojai ką nors pristatys. Aktyviai stengiamės juos mokyti jų gimtosiose šalyse. Nuo 2009 m. keli NOOR geriausi dokumentikos fotografai tapo mūsų Nikon–NOOR akademijos mokytojais – jie keliauja po įvairias Europos teritorijas ir dalijasi žiniomis su būsimais fotožurnalistais. Kazachstane, Stambule, Švedijoje ir Lenkijoje surengtuose seminaruose mokėme daugiau kaip 1 000 dalyvių iš daugiau kaip 70 šalių.

NOOR mokytojai į akademiją atsineša ne vien tik savo fotografavimo įgūdžius. Jie padeda dalyviams išmokti nustatyti vaizdų seką, kurti istorijas ir tobulinti unikalų balsą fotografijoje. Jie dalijasi esminėmis žiniomis, teikia nurodymus, kaip dirbti su fiksatoriais, ir duoda saugos patarimų, kadangi daugybė specialistams skirtų pamokų dalyvių keliaus į konflikto zonas.

O pagalba tuo nesibaigia. Dabar Nikon–NOOR akademijos dalyviai gali prisijungti prie augančio kitų jaunų fotografų ir fotografavimo specialistų, kurie toliau padės jiems siekti profesinės karjeros, tinklo.