Nikon Imaging | Lietuva | Europe

ISTORIJA

Konkursą „Nikon Photo Contest International“ bendrovė Nikon Corporation pradėjo 1969 m., kad suteiktų galimybę pabendrauti viso pasaulio fotografams ir pakylėti vaizdų kūrimo kultūrą tarp profesionalų ir mėgėjų.
Per paskutinius 10 metų, plačiai įsigalėjus skaitmeniniams fotoaparatams su vaizdo įrašų filmavimo galimybėmis, vaizdų kūrimą supanti aplinka iš esmės pasikeitė. Prisitaikant prie šių pokyčių, 34-ojo konkurso koncepcija buvo permąstyta, pakeistas konkurso pavadinimas ir struktūra. Konkursas plėtojamas toliau, kuriant naujus standartus ir suteikiant naujų atradimo galimybių.

NEVILIS BRODIS

Nikon Photo Contest yra aukščiausio lygio apdovanojimai, pasauliniu mastu pripažįstami kaip svarbiausia vieta, kurioje galima pastebėti naujus ir kylančius talentus, gauti naujų įžvalgų apie mūsų planetą ir visuomenę, taip pat atrasti vaizdingų erdvių, kurios stebintų, skatintų judėti ir teiktų įkvėpimo. Būti 2016–2017 m. konkurso žiuri pirmininku man didelė garbė ir privilegija – tai sudėtinga užduotis, užkraunanti atsakomybę tęsti šią puikią tradiciją ir pastebėti tinkamą kokybę, įžvalgias tendencijas, ateities idėjas ir būsimus profesionalus. Šių metų konkursui pirmininkauti ėmiausi su jauduliu ir nerimu, vildamasis, kad ir aš, ir kiti ˛iuri nariai gebėsime išlaikyti profesinio meistriškumo reputaciją, kuri suteikia išskirtinumo šiems apdovanojimams ir visiems jų dalyviams.
Dalyvavimas šiame konkurse yra puiki galimybė pristatyti savo kūrybą profesionalų bendruomenei ir visuomenei. Be to, tai proga pademonstruoti pasauliui savo pastabumo, vaizduotės ar kūrybingumo gebėjimus.

Nikon Photo Contest, 2016–2017: tai šventė!