Nikon Imaging | Lietuva | Europe

Parama mūsų vietinėms bendruomenėms

Didžiuojamės savo remiamomis iniciatyvomis ir darbuotojų pastangomis padaryti pasaulį visiems geresne vieta gyventi. Mūsų vietinių šalies komandų įgyvendinami projektai yra tik keli būdai, kuriais prisidedame prie Europos bendruomenių.

Mergaičių diena – Vokietija

Nikon GmbH prisijungė prie visoje šalyje įgyvendinamos iniciatyvos skatinti paaugles mergaites svarstyti galimybę rinktis profesines pareigas, kurias paprastai užima vyrai. Šiuo tikslu pakvietėme 13–15-etes į seminarą apie techninę mikroskopijos ir fotografijos pusę.

Kraujo donorystė – Rusija

Nikon Russia dukart per metus rengia kraujo donorystės akciją, skirtą kraujo ligomis sergantiems vaikams padėti. Paaukotas kraujas perduodamas į Dmitrijaus Rogačevo nacionalinį pediatrijos pacientų hematologijos, onkologijos ir imunologijos tyrimų centrą, kuriame sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos daugiau kaip 500 kraujo ligomis sergančių vaikų.

Paplūdimių valymas – Nyderlandai

Nikon Europe ir Nikon Netherlands užmezgė partnerystės ryšius su Sea First fondu turėdami tikslą įveikti plastiko taršos vietiniuose paplūdimiuose problemą. 44-ių Nikon darbuotojų komanda (įskaitant Nikon Holdings Europe, Nikon Instruments Europe ir Nikon Europe BV prezidentus) patraukė į paplūdimį, kur per tris valandas surinko 2 000 vnt. atliekų. Sea First fondas taip pat buvo padovanota auka už jo svarbų darbą paplūdimių išsaugojimo srityje, o fondo įkūrėjas kalbėjo apie didėjančią jūros taršos problemą ir kaip žmonės gali prisidėti kovodami su problema.

Sumažinti, naudoti dar kartą, perdirbti – Vengrija

Nikon Hungary rėmė vietinės mokyklos programą mokyti vaikus būti atsakingais aplinkosaugos srityje – paaukojo septynis perdirbti skirto popieriaus padėklus. Įgyvendindami kitą iniciatyvą, jie taip pat surinko tinkamus naudoti žaislus ir drabužius, kurie bus paaukoti skurstantiesiems Kalėdų proga, tai padės sumažinti atliekas ir suteikti taip reikalingą pagalbą pažeidžiamiesiems.

Darbuotojų pasirinkta labdaros organizacija – Jungtinė Karalystė ir Šiaurės šalys

JK ir Šiaurės šalių Nikon darbuotojai kasmet pasirenka remtiną labdaros organizaciją. Nuo projekto pradžios JK 2005 m. darbuotojai surinko daugiau nei 258 000 €. Remiamos labdaros organizacijos visada veiklą vykdė sveikatos priežiūros srityje, įskaitant hospisus, vėžiu sergančiųjų slaugą, Alzhaimerio ligos tyrimus ir psichikos sveikatą. Nors mūsų darbuotojai dėmesį skiria lėšoms rinkti, tačiau jų pastangos taip pat suteikia viešumo labdaros organizacijoms ir darbuotojų savanoriavimo galimybių.

Dėmesys mažiesiems – Nyderlandai

Nuo 2017 m. jungtiniame projekte mūsų trys Amsterdame įsikūrusios bendrovės (Nikon Holdings Europe, Nikon Europe BV ir Nikon Instruments Europe BV) bendradarbiavo dėl ekologiškų mokyklų iniciatyvos, kurią įgyvendina Foundation for Environmental Education (Aplinkosaugos švietimo fondas, (FEE) – buvo sukurta originali programa „Light On Small“ (Dėmesys mažiesiems). Finansavus švietimo medžiagos parengimo išlaidas ir paaukojus Nikon mikroskopų bei fotoaparatų, projektas gerina informuotumą apie aplinkosaugines problemas tarp mokyklinio amžiaus vaikų. Ši tebevykstanti programa jau buvo naudinga maždaug 300 vaikų iš penkių mokyklų.