Nikon Imaging | Lietuva | Europe

RŪPINKITĖS PLANETA, UŽFIKSUOKITE RYTOJAUS KADRĄ

Padedame jums matyti pasaulį, tačiau, kokį pasaulį norite matyti? Dirbdami Nikon visada save išbandome ieškodami geresnio kelio – ar tai būtų inovacijos, tvari gamyba, ar įvairovė ir įtrauktis į mūsų darbo jėgą bei būdas, kuriuo bendraujame. Mūsų vizija – pasaulis, kuriame jūsų užfiksuotos akimirkos ir prisiminimai paliks žymę ne tik šiuo gyvenimo laikotarpiu, bet ir būsimoms kartoms.

Nikon–NOOR partnerystė

Be mūsų pagalbos svarbios istorijos liktų neišgirstos. Todėl labai didžiuojamės mūsų ilgalaike partneryste su NOOR nuotraukų agentūra ir fondu. Tai novatoriškas dokumentikos fotografų kolektyvas – jie leido išgirsti pažeidžiamas labai svarbias temas, kurių ilgą laiką buvo nepaisoma. Mūsų NOOR partneriai yra Nikon ambasadoriai, kurie ieško istorijų, kurias reikia išgirsti, ir skatina naują fotožurnalistų kartą per Nikon–NOOR akademiją.

Europa – esame vieningi šiuo klausimu

Visoje Europoje padedame mūsų vietinei aplinkai ir bendruomenėms. Visa tai įgyvendiname per bendradarbiavimą, apimantį paramą, aukojimą ir mokymus. Prisideda ne tik mūsų bendros programos – skatiname savo darbuotojus taip pat skirti laiko ir padėti, kad jų šalys taptų švaresnės, saugesnės ir ekologiškesnės. Dirbdami drauge tampame galinga pokyčių jėga.

Nauji sprendimai tvariam pasauliui

Tvarumo tikslo siekiame trimis būdais: naudojame naujoviškas technologijas visuomenės problemoms spręsti, imamės veiksmų dėl aplinkosaugos problemų, stengdamiesi efektyviau naudoti išteklius ir sumažinti anglies pėdsaką, ir stipriname mūsų įmonės socialinės atsakomybės pagrindą, palaikydami įvairesnę darbo jėgą ir tiekimo grandinę, besilaikydami aukštų etikos standartų. Aktyviai siekiame tvarių sprendimų visose savo veiklos srityse.