Nikon Imaging | Lithuania | Europe

13-12-2019

„NIKON“ SKELBIA APIE #ZCREATORS SUKŪRIMĄ

Amsterdamas, Nyderlandai, 2019 m. gruodžio 13 d. Šiandien „Nikon“ paskelbė apie pasaulinės bendruomenės #Zcreators, vienijančios kūrybingus menininkus, ieškančius naujų išraiškos būdų ir tam naudojančius „Nikon“ Z serijos neveidrodinę sistemą, sukūrimą.

Tarp pirmųjų fotografų, tapusių bendruomenės #Zcreators atstovais Europoje, yra Lina Kaizer (Lina Kayser), norvegų fotografė, kurios specializacija – laukinės gamtos vaizdai, Callicles , prancūzų fotografas, daugiausia fotografuojantis keliones ir architektūrą ir Aleksas Barsela (Alex Barcella), italų fotografas, visame pasaulyje fiksuojantis įspūdingus kraštovaizdžius.

Prie bendruomenės #Zcreators gali prisijungti įvairiausi kūrybingi menininkai, naudojantys „Nikon“ Z serijos neveidrodinę sistemą. Fotografai ir videografai raginami naudoti saitažodį #Zcreators bei dalytis turiniu, patarimais ir įžvalgomis, kad įkvėptų vieni kitus pasakoti istorijas visiškai kitaip.

Šią bendruomenę vienijantis aspektas – „Nikon“ fotoaparatų Z 7, Z 6Z 50 ir objektyvų NIKKOR Z techninės galimybės, padedančios pasakoti istorijas moderniai, kuriant nuostabius vaizdus ir vaizdo įrašus.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie #Zcreators, spustelėkite čia.

Jei reikia išsamesnės informacijos apie „Nikon“ Z serijos neveidrodinę sistemą, spustelėkite čia.

Sekite #Zcreators ir naudokite šį saitažodį, kad gautumėte naujausią informaciją apie šią augančią bendruomenę ir prisijungtumėte prie jos veiklos.